Более того, 57 процентов респондентов считает, что посещение других сайтов помогает им работать лучше, а 75 процентов - что эти действия делают работу интереснее. Они заходят на сайты новостей, ведут в почте и при помощи программ обмена мгновенными сообщениями личную переписку.
Как показывает опрос, в среднем сингапурские клерки проводят на сайтах, не связанных с работой, 51 минуту в день. Это меньше, чем показатель в 10 часов в неделю, полученный ранее исследователями из американской WebSense.com.
Согласно полученным данным, мужчины больше отвлекаются от работы, чем женщины. В среднем мужчины тратят на не связанный с работой веб-серфинг 61 минуту в день, а женщины - всего 46 минут.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».