Мелкая полоска
Тенденция в мужской классике, которой предсказывается большое будущее. Ещё можно выбрать с маленьким ненавязчивым рисунком. Начинать покупать новый гардероб офисных рубашек стоит с мелкой полоски.
Однотонная рубашка
Рубашка в однотонном цвете подойдет к любому человеку. Просто и со вкусом. На их фоне хорошо смотрятся зауженные галстуки, не авангардные очень узкие, а те, ширина которых меньше классических 85 мм.
Артистичная рубашка
Если ваше рабочее время занято работой за компьютером, и вам не приходится очень много общаться с клиентами или проводить очень важные совещания, вы можете выбрать себе рубашку и галстук не классического цвета.
Неправильно подобранная рубашка топорщиться сзади или по бокам, и постоянно вылазит из штанов. Заправлять её, не расстегивая пояс, сложно. Рубашка должна быть подобрана по размеру. Можно выбрать узкого покроя, но тогда и рукава должны быть такими. Преимущество этих рубашек в том, что вы будете отлично выглядеть, даже сняв пиджак.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.