Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Поради шукачу

Літо - найкращий період для вдалого працевлаштування

6.06.2019 138Автор: Александр Мавлидинов
Літо - найкращий період для вдалого працевлаштування

Літо - найкращий період для вдалого працевлаштування

6.06.2019     138Автор: 

Літо прийшло, й для багатьох українців, цей період асоціюється зовсім не з відпочинком. Саме спекотний сезон дає багато можливостей, не тільки тимчасово, але гідно заробити, но й вдало працевлаштуватися, розпочавши побудову кар’єри.

Про доцільність пошуків постійного місця роботи, Jobs.ua вже розповідав, акцентуючи увагу на тому, що як раз у період літніх відпусток, багато крупних роботодавців виставляють чимало привабливих вакансій.

Для тих, хто має необхідність у тимчасовому заробітку, літо презентує також, безліч можливостей.

Наприклад, готелі, санаторії та дитячі оздоровчі табори, у цей період, як правило, все ще продовжують комплектацію штатів, потребуючи різний персонал. Вакансії, аніматорів, медичних сестер, двірників, рятівників та інші посади цих закладів, чекають на бажаючих заробити, пропонуючи гідні заробітні платні.

Більш активні у пошуках персоналу на термін літа й численні охоронні агентства, яких долучають до охорони курортних закладів, полів, садиб тощо.

У томусамому аграрному секторі, роботи також, хоч відбавляй. Включно по жовтень, більшість господарств потребують працівників для зборів та вивозу врожаю, роботи на складах, у майстернях агротехніки та на інші вакансії.

Не слід забувати й про напрямок HoReCa. У сезон, масовий відтік кадрів до праці, здебільше на закордонних курортах та у готелях, створює чимало вільних робочих місць, серед яких, є й такі. Що не потребують спеціальної освіти чи навичок. Шеф-кухарі, офіціанти та бармени, актори у місцеві шоу, охоронники та адміністратори-хостесс – саме влітку, доволі просто знайти непоганий заклад, який не тільки дасть заробити, але може стати й постійним місцем роботи.

Читайте також

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?17 червень, 2019

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця12 червень, 2019

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • В Україні збільшуються пенсійні виплати11 червень, 2019

  З першого липня поточного року в Україні зростають пенсійні виплати

 • П’ять причин полюбити планування роботи10 червень, 2019

  Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

 • Які питання задають на співбесіді? 9 червень, 2019

  Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору