UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Ринок праці України
  5. Лучшие работодатели для выпускников. Версия The Times

Лучшие работодатели для выпускников. Версия The Times

2.10.2006 186
Лучшие работодатели для выпускников. Версия The Times

Лучшие работодатели для выпускников. Версия The Times

2.10.2006     186
В ходе работы были опрошены 16452 человек, получивших высшее образование в вузах Соединенного Королевства. Работодателем №1 в этом году был объявлен Marks&Spencer. Лидерами рекрутинга также являются Procter&Gamble, Arthur Andersen, Andersen Consulting и ICI. Инженерные дисциплины были признаны основными карьерными направлениями, сообщает Parta.org. Свежеиспеченные специалисты также рассчитывают на стартовые зарплаты не ниже 14400 фунтов стерлингов в год. Приблизительно две пятых компаний, вошедших в список, являются банковскими структурами, другими финансовыми институтами, а также специализирующимися в области права, бухучета или консалтинга. Всего одна пятая работодателей являются производственными предприятиями или промышленными компаниями. Из них в рейтинг включено только семь фирм, специализирующихся на информационных технологиях или телекоммуникациях. Несмотря на то, что в этом году большее количество выпускников британских вузов нашли работу в масс-медиа, в списке всего шесть компаний, занимающихся рекламой, радио или издательским бизнесом. Оставшаяся часть представлена государственными агентствами и министерствами, ритейлом, благотворительными фондами и авиакомпаниями.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору