Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. На роботі

Наводимо порядок після відпустки

1.09.2019 92Автор: Лолита Платошкина
Наводимо порядок після відпустки

Наводимо порядок після відпустки

1.09.2019     92Автор: 

Закінчується потрохи період відпусток. Це означає, що треба поспішити тим, хто ще не встиг скористатися своїм заслугованим відпочинком, а тим хто скористався — повертатися на свої робочі місця. Не всім вдається легко і швидко адаптуватися після відпустки, а саме від цього залежить ваше повернення до робочих справ та швидкість їх виконання. Ця стаття саме про те, як швидко повернутися до справ та навести порядок після відсутності у відпустці.

Отже, ви перший день на роботі, але не знаєте з чого почати. В перший день виходу на роботу з відпустки візьміть на себе виконання трьох завдань: забрати справи назад у тих, хто виконував роботу за вас на цей період, ввійти в їх курс; обговорити подальшу роботу і цілі вашої роботи з керівником, спланувати власну діяльність; підготуватися та налаштуватися на виконання роботи.

Перший день на роботі після відпустки

Три завдання на перший день — не так вже й клопітно, але важко уявити, де підстерігають вас труднощі. Тому намагайтесь працювати в середньому темпі та не відкладати справи на потім.

Почніть роботу з обговорення ваших справ з тим, кому ви їх передали у виконання в період вашої відсутності. Обговоріть з якими труднощами виконавець зіткнувся, в яких завданнях він просунувся, та яких результатів досяг, обговоріть чи вже відзвітовано за їх результатами керівникові. Якщо звітування ще не було, то обов’язково прикличте керівника на обговорення за результатами.

З керівником оговоріть вашу подальшу роботу над цими завданнями. Можливо вони виконані в повній мірі й ви готові взяти нові, а можливо їх потрібно довести до логічного кінця. Запитайте у керівника про подальші цілі вашої діяльності. Можливо, настав час змінити курс та обговорити подальший шлях вашого професійного розвитку. На цьому етапі краще одразу спланувати свою роботу на пів року, місяць, найближчий тиждень, перші дні.

Коли будете точно знати куди рухаєтеся далі та які завдання стоять перед вами на найближчі дні, налаштуйтеся позитивно на виконання роботи. Перевірте, чи все у вас є під рукою для комфортної роботи. Чи готові ви морально виконувати нові завдання та працювати в колективі. Час відпочинку закінчився. Настав час досягати нові вершини.


Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору