UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. На допомогу HR
 5. Найбільші зарплати на Миколаївщині - у страхувальників та моряків

Найбільші зарплати на Миколаївщині - у страхувальників та моряків

11.07.2008 138

Станом на 1 червня 2008 року в Миколаївській області середньомісячна заробітна плата досягла 1482 грн., що в 2,3 рази перевищує прожитковий мінімум для працездатної особи. При цьому найбільші зарплати в області отримують працівники страхових компаній (2 937 грн.) та морського транспорту (2 869 грн.).

Як повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації, сума невиплаченої заробітної плати працівникам області зменшилася протягом травня 2008 року на 341 тис. грн.,а від початку року - на 1608 тис. грн. Водночас, кількість підприємств-боржників протягом місяця зменшилася зі 117 до 109 одиниць. Таким чином, сума боргу економічно-активних підприємств області зменшилася на 416 тис. грн.,а від початку року - на 1,4 млн. грн.

Нагадаємо, у червні на українському ринку праці найбільші зарплати пропонували програмістам. Зокрема, розробникам ПЗ роботодавці обіцяли близько $1300. За даними порталу job.ukr.net, на другому місці за рівнем оплат у цьому рейтингу були інженери та юристи, яким пропонували в середньому до $1 тис. Третє місце за оплатою праці дісталося системним адміністраторам. Їм у червні обіцяли середньомісячну ставку до $950.

Источник "liga.net"

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору