Об этом заявил глава КГГА Александр Попов. Напомним, как мы писали, раньше ее хотели запустить 30 сентября, но, очевидно, что перенос связан с большим количеством недоделок — несколько недель назад к некоторым станциям только приступили.
«Это очень важный объект для всех районов, но особенно для Троещины. 4 октября мы эту дорогу откроем. Таким образом, за 1 час 10 минут можно будет с Троещины попасть в любую точку Киева. Пока мы будем строить ветку метро, я думаю, это будет нормальной альтернативой», — сказал Попов.
На линии планируется 10 поездов, которые будут курсировать с интервалом 15—17 минут, а проезд обойдется в 2 гривни, по крайней мере, по словам Попова, до нового года. Курсировать поезда будут только в часы пик. По информации ЮЗЖД, ездить электричка будет с 6 утра до 9 или 10 утра. Вечером — с 17.00 до 21.30. Напомним, в октябре запустят 12 станций — Киев-Пассажирский, Выдубичи, Левый берег, Дарница, Левобережная, Сырец, Рубежевская, Борщаговка, Киев-Волынский, Караваевы Дачи, Троещина и Петровка, а в мае 2012 года откроют еще 7 станций. Власть обещает, что будет проводить информационную кампанию, как подъехать к станциям и уехать.
«Мы хотим услышать рекомендации от киевлян, может, мы что-то не так сделали, нужны ли какие-то дополнительные маршруты», — говорит Попов. Внутренности электрички будут очень похожи на интерьер вагона метро — небольшое количество сидений, много свисающих поручней, информтабло, правда, еще будет «парковка» для велосипедов.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.