Новое исследование, проведенное совместно Iacocca Institute of Lehigh University и SAS Institutes Bettermanagement.com, свидетельствует о том, что около половины организаций мира имеет те или другие проблемы с корпоративным здоровьем. Больше половины из них постоянно сталкиваются с трудностями относительно удержания своего персонала.
При этом респонденты были по большей части довольны краткосрочными финансовыми результатами компании. Их больше тревожили проблемы, связанные с долгосрочными, фундаментальными аспектами деятельности организации. Обеспокоенность вызывала в первую очередь будущая стратегия организации, а также способность последней превращать стратегию в конкретные действия – включая эффективность команды лидеров.
«Результаты исследования – это первый тревожный колокольчик для топ-менеджеров компаний, который напоминает о важности детальной диагностики и повышенного внимания к ключевым принципам деятельности, – утверждает Роберт Радзки (Robert Rudzki), один из организаторов исследования. – Современная динамика бизнес-окружения может легко поглотить фактически любого руководителя, ограничив его фокус ежедневными текущими и в большинстве своем несущественными проблемами. Поэтому команде лидеров следует выработать у себя умение бесстрастно оценивать ситуацию и постоянно уделять внимание ключевым принципам, на которых держится организация».
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.