За інформацією з відкритих джерел, з початку нового року на українців чекають такі зміни у нарахуванні заробітних плат, пенсій та соціальних начислень.
Згідно з прийнятим державним бюджетом, мінімальна зарплата в Україні з початку року дорівнює 4 173 грн на місяць чи може складати до 25 грн 13 копійок, якщо платня погодинна.
Збільшено й прожитковий мінімум. Тепер він складатиме 1 853 грн на одну особу на місяць. Це ще не все, бо цей показник за рік має збільшитися та становитиме з 1 липня – 1 936 грн, а з 1 грудня – 2 027 грн.
Для військовослужбовців передбачено зріст грошового забезпечення на 30%.
Закладено у поточний бюджет й зростання пенсійних виплат. Так, з початку року більшу мінімальну пенсію отримають ті українці, які мають вік старше ніж 65 років при наявності трудового стажу 35 років (чоловіки) та 30років (жінки). Їх пенсії буде збільшено до показника 1 669 грн на місяць й торкнеться більш ніж 2 мільйонів вітчизняних пенсіонерів.
1 липня та 1 грудня зросте пенсія і в інших пенсіонерів країни. На це підвищення чекають близько 11 млн українців. Розмір збільшення виплат від 15% до 40%.
Jobs.ua нагадує, що ті громадяни які звернуться цього року за комунальними субсидіями, будуть отримувати їх вже у рамках «монетизації субсидій», а саме «живими» грошима. Для здійснення цих нарахувань держбюджет виділяє цього року 20 млрд гривень додатково.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.
Метод Pomodoro допомагає ефективно розподіляти час між робочими завданнями. Сьогодні розберемо «на кісточки» ті можливості, які пропонує ця чудова техніка тайм-менеджменту для ефективного виконання завдань і зосередженої праці.
Якщо кар’єра не рухається, можливо, ви щось робите не так? Причини бувають різні, тому давайте проаналізуємо, якими порадами скористатися, щоб досягати успіху в кар’єрі.
На етапі працевлаштування пошукач може передумати влаштовуватися в конкретну компанію. Як відмовити роботодавцю, сказати «ні» професійно? З’ясовуємо разом з Jobs.ua.