Будь-яка криза відкриває двері нових можливостей. Сумно, але факт. Враховуючи, скільки українців лишилися без роботи, спеціалісти «Дії» підготували добірку сучасних актуальних освітніх курсів, які можуть опанувати люди, що в цей складний час лишилися без роботи. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua пропонує вам дізнатися, які саме освітні курси пропонує «Дія», а також коротко розглянемо кожен з них.
Зауважимо одразу, що всі курси спрямовані на молодь, окрім одного – про пошук роботи онлайн. Ну а в курсі про вивчення основ програмування фахівці від Дія.Цифрова освіта запевняють, що програмувати може кожен. Що ж, маєте нагоду переконатися в цьому особисто. Про що цей курс? Він розглядає базові поняття програмування (класи, змінні, списки і т.д.), і багато інших дотичних до програмування речей. Якщо хочете зрозуміти для себе, що це таке і чи варто затрачати час на вивчення однієї з мов програмування – даний курс, цілком можливо, підштовхне вас у правильному напрямку.
Цей курс пропонує молоді познайомитися з тонкощами такої професії, як журналістика. Основна мета курсу полягає в тому, щоб повідати майбутнім журналістам про сучасний цифровий інструментарій, який у подальшому зможе заощадити чимало часу та зусиль. Адже журналістам в нашому теперішньому світі пост правди й без того доводиться нелегко, коли спотворити можна будь-яку інформацію, просто подавши її під певним кутом зору і випустивши декілька суттєвих деталей. Не залишає сумніву і той факт, що сучасна журналістика – це щоденна спроба вбалансувати між об’єктивним викладом новин та своїм суб’єктивним світосприйняттям. Як вважаєте?
Ох уже ці сучасні блогери! Когось вони захоплюють, а когось – несказанно дратують. Якщо ви відносите себе до першої категорії людей, які захоплюються блогерами і їхньою роботою, цей курс, схоже, призначений саме для вас. Не спробуєте – не дізнаєтесь, чи не так?
Серед основних цілей курсу – розповісти всім охочим стати блогерами як шукати ідеї для власних відео роликів, які можна виділити критерії вдалих відеосюжетів, як привабливо оформити свій YouTube-канал тощо. Безперечно, якщо ви цікавитеся темою блогерства на найпопулярнішому відеохостингу в світі, ці курси не стануть для вас марно витраченим часом. До речі, в нашій країні YouTube займає друге місце в списку найвідвідуваніших ресурсів, тому тут завжди знайдеться місце блогерам, які вміють робити цікавий сучасний контент. Станьте одним із них, чому б і ні?
Саме так називається останній курс від застосунку «Дія», який пропонується увазі всім охочим віднайти роботу онлайн. Мабуть, зайве згадувати, наскільки актуальною тепер є вміння знаходити роботу онлайн, і працювати з будь-якого куточку України. Чи навіть світу, ми ж усе-таки в глобалізованому світі живемо.
Теми, до слова, досить актуальні. Ви дізнаєтеся, як правильно підготувати резюме, як потрапити на співбесіду, як не втрачати стійкості духу, якщо процес пошуку роботи затягується на невизначений час. Повірте, все можливо, навіть те, що зараз, саме в цю мить, може видаватися вам абсолютно неймовірним та неможливим.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.