Визнання людини у якості професіонала своєї справи, у більшості випадків є головніше за розмір зарплатні, яку вона може отримувати. Багато випадків демонструють повну віддачу тих робітників, хто був відмічений, як фахівець, хоча й отримував не саму високу заробітну платню. У той самий час, чимало робітників із високою кваліфікацією та обумовленими нею високими здобутками, розчаровувалися в роботодавці саме через брак належної уваги до своїх професійних здібностей.
Але, буває й так, що керівництво цінує робітника. При тому, цінує досить високо, але з якихось причин не озвучує таке своє ставлення йому самому. Якщо ви відчуваєте, що навколо «щось не так» й належна похвала вашої праці десь загубилася, зверніть увагу на деякі ознаки того, що ви - справжній фаворит шефа серед колег та керівництво дуже високої думки про вас. Хоча й думки мовчазної.
Якщо ви дійсно впевнені, що впорались із завданням на всі 100%, а керівник оцінює вашу роботу на рівні «задовільно, але можна краще», не поспішайте ображатися. Цілком можливо, що таке ставлення дійсно розумного керівника до вас, обумовлено його намаганнями мотивувати вас до більшого. Розуміючи ваш потенціал, досвідчений керівник не стане тримати його у рамках «достатнього для оплесків» рівня. Увесь час він буде натякати, що чекає від вас більшого та, якщо він правий, бажаєте ви цього чи ні, але те саме «більше» ви таки продемонструєте.
У інших випадках, керівник може спокійно до вас ставитися, не критикуючи але й не виявляючи занадто бурхливих емоцій від вдалого виконання вами роботи. У такому разі, вірогідно він вважає, що як справжній профі, ви й так розумієте висоти свого рівня а чергова похвала може бути сприйнята вами, як принизливе плескання по плечу молодшого старшим.
Є й такі керівники, які один раз відмітивши вашу спроможність, просто не стануть повертатися до цього знову, тим паче, якщо ви постійно у лавах кращих. При тому, даючи вам оцінку, вони не будуть стримувати емоцій й презентують вас, я к унікального спеціаліста.
Буває так, що роздивившись у вас певний потенціал, керівник вже бачить вас на більш високій посаді. Йому залишається лише перевірити вас на справжню стресостійкість. Тому, на вас не будуть звертати увагу, обмежуючись спокійною згодою з тим, що робота виконується «нормально», очікуючи від вас гідної поведінки, яка притаманна кожному професіоналу, що знає собі ціну.
Звичайно, якщо керівництву важливе ваше ставлення до будь-яких робочих ситуацій та викликів – це дійсно показник того, що ви не простий співробітник в очах керівництва. До вас будуть звертатися не тільки щоб вислухати оцінку ситуацій з вашого боку, але й за порадами, не зважаючи на суттєву різницю у рівнях субординації.
Цікавість вашими справами, при чому, не тільки в роботі а й у повсякденному житті. Також явна ознака того, що для керівника ви важлива персона. Як правило, самою цікавістю тут не обмежаться, й при наявності якихось ваших проблем, відразу запропонують допомогу.
Важливі завдання, які ви отримуєте постійно – гарантована ознака, що вас виділяють серед інших. Навіть, коли ви втомлені не торопиться відмовляти керівнику: можливо, ви його остання надія на гарне виконання завдання, що є задачею його підрозділу. Ну, а якщо до вас послали навчатися, то це вже привід «задерти носа», бо такий авторитет мають лише справжні унікальні та ефективні робітники.
До речі, «задирати носа» краще не треба, бо так можна зіпсувати все враження, що ви призвели на керівництво. Слід пам’ятати, що за всіма цими ознаками, як правило, слідує цікава робоча пропозиція. Тому, її потрібно зустріти гідно.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.