UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Життя в колективі

Публікації "Життя в колективі"

Сторінка 1 з 38

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • П'ять пасивно-агресивних фраз, яких краще уникати на роботі (та й у житті)

  6 грудня 2023 373

  Друзі, сьогодні пропонуємо цікаву тему на розгляд про нетипову поведінку багатьох співробітників в компаніях, яка вносить труднощі в порозуміння при комунікації - пасивна агресія.

 • Лагідна українізація - як перейти на українську мову всім колективом

  8 листопада 2023 802

  Дієві поради, як впровадити українізацію в команді лагідно та покроково.

 • Як працювати з великою різницею в часі

  11 жовтня 2023 401

  Однією з найголовнішим труднощів для робітників дистанційного формату є синхронізація з командою відповідно часу, особливо, якщо мова про місцеперебування членів команди в різних країнах чи частинах світу.

 • Три кроки до розв’язання конфліктів у команді

  5 жовтня 2023 720

  Конфлікти та непорозуміння трапляються навіть в ідеальних командах. Банальна логіка підказує нам, що конфлікти потрібно гасити швидко, якщо вже не вдалося їх уникнути. Та чи насправді це так? Давайте з’ясуємо це, а також розглянемо три кроки до розв’язання конфліктів у команді.

 • Подарунки для начальника, якщо добре знаєте його вподобання

  27 квітня 2023 374

  Нещодавно портал Jobs.ua розповідав читачам про ідеї подарунків для учасників онлайн-заходів. В цій статті пропонуємо вам з’ясувати, які подарунки на день народження сподобаються вашому начальнику, якщо ви добре знаєте його вподобання.

 • Небанальні подарунки колегам на день народження

  16 березня 2023 487

  Набридло дарувати колегам банальні подарунки, як-от чашки, сервізні набори і коробки цукерок? Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, якими небанальними подарунками ви можете здивувати колег, коли настає цей приємний день. День народження.

 • Поради, як перестати боятися свого керівника

  13 березня 2023 270

  Звичайно, ці поради будуть актуальні для тих працівників, які з певної причини бояться свого керівника. Що цікаво, причини цьому страху можуть бути як об’єктивні, так і цілком суб’єктивні.

 • Здивуйте себе і колег, опанувавши в якості хобі екзотичні мистецтва Японії

  6 жовтня 2022 475

  Відволікатися від важких новин можна по-різному. Наприклад, опановуючи давні японські ремесла, які принесуть вам безліч хвилин задоволення і навіть, можливо, розрадять у важку хвилину. А якщо розвинете свою майстерність, опановуючи описані нижче хобі, зможете здивувати не лише себе, а й своїх друзів та колег.

 • Як впоратися із підвищенням колеги на роботі?

  20 вересня 2022 499

  Це важко психологічно – усвідомлювати, що підвищили вашого колегу, а не вас. Що тепер він буде начальником, матиме більше влади і більшу зарплату, а не ви. Як впоратися з такими неприємними відчуттями? Давайте з’ясуємо.

 • Як правильно реагувати на неконструктивну критику?

  6 вересня 2022 309

  Навіть конструктивну, осмислену і грамотно подану критику багато людей не сприймають. А що вже говорити про критику, яка базується здебільшого на домислах та хибних припущеннях іншої людини. Як реагувати на такий варіант критики, яку інакше як неконструктивною, не назвеш?


Ctrl →
1 з 38

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору