Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Життя в колективі

  Публікації "Життя в колективі"

  Сторінка 1 з 37

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як реагувати на агресію на роботі?

   24 травня 34

   Коли вам хтось несправедливо хамить на роботі, в цю мить вас найменше турбує питання – це в нього вроджена агресія чи набута? Так, причини агресії можуть бути різними, але реагувати на них потрібно адекватно. Далі розберемося, як це робити.

  • Як змінилась корпоративна культура протягом війни

   20 травня 90

   Jobs.ua досліджувало, які зміни відбулись в корпоративному просторі під час війни.

   І в поведінці керівників по відношенню до ситуації, працівників можна спостерігати певні зміни, і з боку робітників.

  • Робота в команді, якщо ви — одинак

   7 травня 75

   Все це заради ефективних результатів всієї команди. І це правда, хіба може одна людина побудувати стабільний прибутковий бізнес? Через це одним з основних критеріїв пошуку співробітників в компанію сьогодні є командо орієнтованість.

  • Як знайти підхід до складних колег на роботі?

   23 квітня 131

   Про те, як знайти підхід до найскладніших колег на роботі та завжди мати доброзичливу робочу атмосферу в колективі - наша сьогоднішня стаття на Jobs.ua

  • Як захищати свої кордони на роботі

   12 квітня 119

   Хто не вміє захищатися від агресії, зокрема пасивної, той ризикує стати об’єктом насмішок чи глузувань. Як від колег, так і від керівництва, якщо така поведінка саме в цьому колективі вважається прийнятною. Чим це загрожує тому працівнику, який не вміє захищати свої кордони на роботі, і як навчитися це робити? Давайте поговоримо на цю важливу тему.

  • Як підтримати корпоративний дух під час війни

   10 квітня 136

   Що може зробити керівник для команди та компанії, щоб триматися разом?

  • Чи варто приховувати емоції від колег

   17 березня 113

   Перед багатьма людьми постає питання, як бути з проявом емоцій на роботі. Особливо це питання актуальне для людей, які за характером надто емоційні.

  • Робочий сленг, який дратує – а ви стикалися з ним?

   25 лютого 243

   У вас було таке, що приходите на роботу без настрою, а тут іще колега чи начальник скаже щось ніби й невинне на перший погляд, але сказана фраза зачепить вас і роздратує? Мабуть, з такою ситуацією стикався кожен з нас.

  • Як домовитися з будь-яким колегою: прості та дієві поради

   26 січня 247

   Кожен з нас може навчитися домовлятися з колегами по роботі, клієнтами та партнерами по бізнесу, навіть якщо це непросто на перший погляд. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вашій увазі прості та дієві поради, як домовитися з будь-яким колегою (і не тільки колегою).

  • Як зрозуміти, що ваш начальник є аб’юзером

   21 січня 205

   Жити під одним дахом з аб’юзером або ж працювати під керівництвом такої людини – це величезний тиск на психіку, постійний стрес і можливі проблеми зі здоров’ям. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, за якими ознаками можна розпізнати в своєму начальнику справжнього аб’юзера.


  Ctrl →
  1 з 37

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору