Основне завдання кожного роботодавця – створити всі можливі умови задля комфортної праці всіх співробітників. Нажаль не завжди це завдання може бути виконано в повній мірі. Як зрозуміти коли це відбувається та через що саме співробітники можуть бути незадоволеними та зважитися на звільнення. По-перше, треба бути дуже уважним керівником до своїх підлеглих. По-друге, треба вміти спілкуватися зі своїми колегами та менеджерами з персоналу, які можуть повідомити важливу інформацію про колег.
Взагалі то, дуже важливо мати задоволених співробітників на роботі. Вони завжди мають гарний настрій, не накоплюється незадоволення, стрес, депресія. В гарному настрої співробітники генерують багато цікавих ідей. До того ж, в такому колективі завжди дружні стосунки, усім приємно працювати. Саме тому дуже важливо підтримувати та стимулювати таку атмосферу у колективі та бачити, хто з колег відчуває себе незадоволено або некомфортно.
Частіше за всього, незадоволених співробітників дуже легко розпізнати. Але все залежить від характеру і особистих якостей людини. Якщо ваш співробітник мовчазний та скритний, то вам буде дуже складно зрозуміти про що він думає. Легше буде спитати у нього напряму.
Незадоволеного співробітника розпізнати можна по розмовам. Можливо ви помічали, що такі спеціалісти постійно чимось незадоволені. Тому і розмови їх тільки й обертаються, щоб висміяти когось або прокоментувати дії інших колег, але найчастіше керівників. Часто від них можна почути, що те або інше завдання було нецікавим і не принесло достатніх результатів. Але при цьому вони самі не завжди йдуть по переду всіх у виконанні свої обов’язків чи завдань.
Співробітники, які незадоволені своєю роботою виконують завдання повільно без ентузіазму. Часто їх розвиток стоїть достатньо довго на одному місці. Тому, якщо ви помітили, що де-які спеціалісти зупинились в своєму розвитку, придивіться, можливо, вони чимось незадоволені чи потребують просто вашої підтримки чи поштовху. Такі люди часто нудьгують на робочому місті, що також можна прослідкувати та одразу виправити.
Якщо ви помітили наявні ознаки того, що ваші колеги чи колега незадоволений своєю роботою, то обов’язково приміть це до уваги та починайте виправляти ситуацію. Спочатку обговоріть цю ідею з HR-ом або психологом, чи помічають вони це у співробітника, чи може це просто у людини такий характер. Якщо вони підтримують ваші погляди, то, можливо, настав час для розмови з самим співробітником.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.