Шановні читачі нашого порталу, як ви піднімаєте собі настрій в ці непрості дні? Адже усім нам, хто перебуває в тилу, розкисати не можна в жодному разі. Ворогу це тільки на руку. Враховуючи цю обставину, портал Jobs.ua підготував для вас першу частину добірки про сучасних українських коміків. Ви не чули ще про них? Тоді варто їх почути, адже наші хлопці легко дадуть фору комікам з-за «порєбріка» на кшталт Папєрєчнава, Чєбаткова чи Сабурова.
Цей чудовий комік зможе розсмішити вас із перших секунд. Не вірите? Тоді розшукайте на YouTube його виступ під назвою «Анджеліна Джолі і флірт» (66 тис. переглядів за 2 дні – непогано). Він уже з перших секунд заряджає публіку на сміх у залі, та й протягом виступу перепочити вам не дасть. Відзначимо також його цікавий стиль та подачу: одні тільки жарти над власною зачіскою чого вартують.
Вподобали цей виступ Славіка Мартинюка? Ідіть далі, не зупиняйтеся. Ось вам добірочка з його виступів:
І якщо вам припав до душі його гумор, його харизма та подача матеріалу – не соромтеся, коментуйте та лайкайте його виступи, надсилайте друзям та поширюйте в соцмережах. Чим більше наших громадян дізнається про наших талановитих коміків, тим краще, чи не так?
А в «Посилці з Італії» зацініть як стильно він одягнений, та ще й співає ж як! Лашате мі кантаааре… – це ж треба до такого додуматися! Коротше, подивіться цей прекрасний номер. Бо краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
І якщо вас затягне перегляд його виступів – це ж чудово. Ви прожили цей день уже недаремно, бо як мінімум відкрили для себе чудового молодого коміка. Нашого. Рідного. А не умовного Мірзалізаде чи ватного Щєрбакова.
Заїкання – це прокляття для тих, хто мав нещастя отримати від народження такий неприємний «подаруночок» долі. Або ж здобув цей «дар» у дитинстві в результаті отриманої психотравми.
Але для тих, хто затинається, є й хороша новина. Про неї і намагається розповісти Андрій Пілат у своєму номері. Тож возрадуйтеся, друзі заїки – до речі, автор цих рядків теж заїкається, тож йому, тобто мені, можна стібатися із за-за-заїк та за-за-заїкання, а вам не можна, бо ви не затинаєтесь, – так от, возрадуйтеся, заїки, Андрій Пілат повідає вам, що заїкання може стати вашою фішкою. До речі, а ви знали, що містер Бін, він же Роуен Аткінсон, теж пристойно затинається? І якщо йому вдалося зробити дефект мовлення своєю фішкою, то чому у вас не вийде це зробити?
Уже з одного виступу стає зрозуміло, що Андрій Пілат має великий потенціал як стендап-комік, і жартувати він дійсно вміє. Лишень оцініть, як він із «фішки» розпочав свій виступ і як нею й завершив. А це вже – певна ознака майстерності. Тож побажаємо цьому чудовому коміку всіляких гараздів, подальшого зростання та вдячної публіки.
Друга частина статті про українських коміків (та комікес) буде опублікована наступної п’ятниці.
Що ще сказати наостанок? Стендап – це круто. Тож бажаємо вам приємного перегляду і якісно відпочити на вихідних!
Для наших Кращих Роботодавців!
Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.
Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!
Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.
Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.