Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Поради шукачу
 5. "Перекваліфікацією по ейджизму": Україна бореться з "віковою" дискримінацією

"Перекваліфікацією по ейджизму": Україна бореться з "віковою" дискримінацією

12.02.2020 151Автор: Александр Мавлидинов
"Перекваліфікацією по ейджизму": Україна бореться з "віковою" дискримінацією

"Перекваліфікацією по ейджизму": Україна бореться з "віковою" дискримінацією

12.02.2020     151Автор: 

Ейджизм панує на вітчизн ринку праці та створює проблем більш, ніж пресловутий сексизм, дискримінуючи шукачів на підставі вікового цензу.

Jobs.ua вже неодноразово торкався цієї тематики, висвітлюючи те, як складно буває фахівцям, навіть, віком 40+ знайти працевлаштування, як за фахом, так й будь-яке, взагалі. Про тих шукачів, кому вже «за 50» й казати нічого.

До речі, певні проблеми з ейджизмом мають й більш розвинені країни, ринки праці яких, також, не дуже радісно дають шлях до кар’єрного зростання «дорослим та досвідченим» шукачам. Україна намагається не відставати від країн Європи та впроваджує власні ініціативи з подолання такого ганебного соціального явища.

Відомий український фонд «Життєлюб» разом з міжнародною компанією Мazars презентували новий навчально-освітній проект під назвою «PRO Age». Головною метою проекту стало спростування міфів про «професійну некомпетентність» шукачів, котрим виповнилося 50 років та більше.

Перші кроки проекту – надання інформаційної допомоги та допомоги отримання сучасних знань тим кандидатам, що мають певні базові знання з економіки або бухгалтерської справи. Та, котрим, звичайно вже є 50 років.

Досить інтенсивний курс перекваліфікації, що буде тривати два місяці, призваний освіжити знання цієї категорії шукачів у сферах бухгалтерського обліку та управління фінансами. Нові знання, що відповідають сучасним потребам та стандартам мають допомогти таким шукачам швидко отримати спеціальність сучасного бухгалтера або помічника фінансиста. Більш того, ті з відвідувачів курсів, хто матиме хист та продемонструє відмінні результати навчання, отримують пропозиції щодо роботи в компанії Мazars, яка спеціалізується на практиці аудиту, бухгалтерського обліку, податкової та фінансової консультацій, працює в різних країнах та «поєднує переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибокими знаннями спеціальностей українського ринку».

Також, серед очікуваних підсумків роботи цього проекту називають створення певної методології, що має допомогти адаптації працівників віком 50+ та стане спеціалізованим інструментом для тих компаній, які збираються впроваджувати працевлаштування шукачів, так званого «третього віку».

Інформацію про те, як потрапити на курси можна знайти у вільному доступі через пошук проекту PRO Age. Набір на навчання вже триває й початок курсів анонсовано на поточний місяць.

Від кандидатів –курсантів вимагають вік більш ніж 50 років, розуміння та наявність базових знань з економіки, готовність присутності на курсах протягом двох місяців не рідше ніж два рази на тиждень (здебільше в вечірні часи) та здатність виконувати «домашні завдання» лекторів. Бажання отримати по закінченню навчання роботу в міжнародній компанії буде вважатися суттєвою перевагою до якої необхідно додати й гарні результати навчання.

Читайте також

 • Як зберегти відносини з колегами, отримавши підвищення24 лютий, 2020

  Найкраще, що може трапитися з кожним з нас на роботі, – це дружба з колегою. Набагато легше миритися з рутиною і переносити критику керівництва, коли в колективі є той, хто розуміє й підтримує. І вже з задоволенням поспішаєте вранці на роботу. А от якщо ви обидва мріяли про підвищення, а дісталося воно вам?

 • Чому ми затримуємося на роботі?21 лютий, 2020

  Багато хто з нас засиджується в офісі до пізнього вечора. Для чого ми це робимо? Хочемо зробити кар'єру чи не вміємо правильно використовувати робочий час? Нам нічого робити вдома, ми так звикли чи справа в біоритмі?

 • Як справитись зі звільненням та продовжити будувати кар'єру19 лютий, 2020

  З кожним роком вимоги роботодавців і рівень конкуренції стають все вищими, тому знайти бажану вакансію і бути затвердженим на ній нелегко. Важливо правильно позиціонувати себе після прийняття на посаду, демонструвати позитивні результати та професійне зростання. Проте і за наявності хорошої динаміки та перспектив може виникнути необхідність зміни місця роботи, скорочення чи звільнення

 • Як бути ефективнім лідером на роботі19 лютий, 2020

  Ефективне кар’єрне зростання неможливе без прагнення вдосконалювати себе і підкоряти нові вершини у сфері своєї діяльності. Але через особливості темпераменту, світогляду, розуміння механізмів роботи компаній різного профілю на ринку, успішної конкурентоспроможності не у всіх виходить отримати лідерські позиції

 • Як нагадати про себе після співбесіди19 лютий, 2020

  Як важко влаштуватися на роботу, знає кожен, хто хоч раз шукав вакантне місце. Зустрічі з потенційним роботодавцем не завжди стають результативними. Найчастіше здобувач чує відповідь: «Ми вам зателефонуємо». Як діяти в такій ситуації, якщо вакантне місце підходить вам за всіма параметрами, але на роботу вас так і не взяли? Потрібно ввічливо нагадати про себе, не зіпсувавши загального враження. Спробуйте через тиждень зателефонувати менеджеру компанії і уточнити інформацію. Якщо вакансія ще не зайнята, шанс на успіх є

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

↑ Вгору