UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Ринок праці України
  5. Переселенці, робота на новому місці і бізнес в цілому: економіка – це теж важливо

Переселенці, робота на новому місці і бізнес в цілому: економіка – це теж важливо

14.03.2022 409
Переселенці, робота на новому місці і бізнес в цілому: економіка – це теж важливо

Переселенці, робота на новому місці і бізнес в цілому: економіка – це теж важливо

14.03.2022     409

Сотні тисяч українців з початком бойових дій змушені шукати прихисток в західних областях України. Безумовно, чимало з них відчувають провину вцілілого, і найкращий спосіб, як її позбутися та почати приносити користь державі – це влаштуватися на роботу. Портал з працевлаштування Jobs.ua нагадує, що зараз дуже важливо – відшукати «своє місце» в чужому місті, а також по максимуму відновити підприємницьку діяльність. Розглянемо, як місцеві жителі сприяють вирішенню цього питання в західних регіонах України на прикладі двох обласних центрів – Рівного та Луцька.

Рівне

Переселенці, які перебралися на Рівненщину, можуть підсилити економічний потенціал області. Такими міркуванням поділився Іван Ткачук, директор Рівненського обласного центру зайнятості. Він зауважив, що на даний час переселенцям можуть запропонувати близько чотирьохсот вакансій. Якщо так сталося, що ви були змушені покинути рідну домівку і переїхати в Рівне, реєструйтеся в центрі зайнятості, щоб вам могли підшукати роботу згідно вашої професії. За словами Івана Ткачука, одне лиш підприємство «Рівнеазот» потребує близько сімдесяти вакансій. Це машиністи тепловозу, електрики, слюсарі. Серед інших затребуваних вакансій – медсестри, кравці, швачки та лікарі.

До речі, про лікарів: у Рівному залюбки працевлаштовують тих лікарів, які були змушені полишити свій дім. Тому тим переселенцям, які мають медичну освіту, за пошук роботи на новому місці не доведеться переживати. Приміром, медичний центр Аніко уже взяв на роботу кількох лікарів-переселенців. І ця тенденція, безумовно, буде зберігатися надалі.

Луцьк

В Луцьку придумали чудовий спосіб, щоб власники малого та середнього бізнесу відновлювали свою діяльність, а розвиток економіки не припинявся навіть під час військового стану: інформаційне агентство «Конкурент» пообіцяло підприємцям забезпечити безкоштовну інформаційну підтримку. З такими словами до жителів міста звернувся Тарас Шкітер, директор агентства та голова фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» у Луцькій міськраді. В своєму відео зверненні він зауважив, що після початку війни багато лучан призупинили свій бізнес, і досі не відкрили свої магазини, салони, заклади громадського харчування, виробництва тощо; така ситуація не може продовжуватися й далі, адже як тоді виплачувати людям зарплату, платити податки і наповнювати бюджет? Зі свого боку, він пообіцяв розповідати на сторінках свого видання про бізнес-проєкти тих лучан, які відновлять підприємницьку діяльність. Для цього потрібно заповнити ґуґл-форму під його відео зверненням на його персональній сторінці у фейсбуці, і команда ІА «Конкурент» розповість про ваш бізнес лучанам та жителям області. Це дозволить залучити нових клієнтів, а хтось із переселенців, цілком можливо, у такий спосіб навіть підшукає собі роботу.

І пам’ятаємо, що економічний фронт – це теж дуже важливо, і свідомому бізнесу випала теж важлива і нелегка роль: тримати економічну оборону країни.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору