UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваше здоров'я
  5. Переутомление: кто виноват?

Переутомление: кто виноват?

13.07.2007 213
Переутомление: кто виноват?

Переутомление: кто виноват?

13.07.2007     213
Большинство людей после рабочего дня мечтают только об одном – добраться до дома, упасть на кровать и уснуть. Более того, многие так и делают, потому что ни на что иное не хватает сил. Что это – чрезмерно тяжелая и напряженная работа? Или что-то другое?Согласно исследованию, проведенному Эдинбургским университетом, более 60 процентов работающего населения страдают от переутомления, и, как следствие, у них возникают проблемы со здоровьем – начинаются головные боли, боли в области сердца и позвоночника. При этом около 55 процентов работающих могли бы избежать этого, если бы захотели. Но в том-то и дело, что многие просто не умеют планировать свой день так, чтобы не уставать. И в результате переутомление перерастает в серьезные заболевания. В итоге ученые пришли к выводу, что массовая подверженность стрессу и распространенный нынче синдром хронической усталости и выгорания на работе ни что иное, как результат собственной халатности и легкомысленного отношения, прежде всего, к себе. А ведь переутомления и усталости очень легко избежать, выполняя несколько довольно нехитрых рекомендаций. Достаточно уделить несколько минут в день специальной гимнастике и правильно организовывать себя – и тогда вечером запас сил будет почти полон, независимо от того, насколько работа является напряженной. А вместо единственного желания «спать» появятся другие – например, сходить в театр или провести время с друзьями. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Вгору