UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Перше враження про кандидата: з чого воно складається?

Перше враження про кандидата: з чого воно складається?

9.03.2006 240
Перше враження про кандидата: з чого воно складається?

Перше враження про кандидата: з чого воно складається?

9.03.2006     240
Пунктуальність Кандидат приходить: вчасно; із запізненням; не в призначений час і без попереднього дзвінка. Кандидат з різних причин відкладає вже призначену співбесіду. Якщо кандидат не встигає на призначений час: дзвонить, попереджуючи про запізнення; не дзвонить, але перепрошує, коли приходить; виправдовується, повідомляючи справжні Або вигадані причини запізнення; не перепрошує і не виправдується; стверджує, що співбесіду було призначено саме на цей час (каже неправду). Які документи (оригінали, копії) кандидат приносить із собою: не приносить навіть основних документів; приносить лише ті, котрі йому сказали принести; приносить усе, що є (включаючи грамоту з дитячого садка). Зовнішній вигляд Одяг, взуття (якість, охайність, стиль, нове чи старе). Руки, нігті (чистота, охайність, манікюр, довжина нігтів; колір — для жінок). Стрижка, зачіска (стиль, акуратність; для чоловіків — як давно стригся, борода/вуса — ступінь доглянутості; для жінок із пофарбованим волоссям — як давно не фарбувалася, колір). Вираз обличчя. Постава. Поведінка на співбесіді Вітання (яке, як звертається, як представляється). Як займає запропоноване місце: відразу сідає; попередньо оглядається; вибирає найбільш зручне для себе місце, можливо ігноруючи запропоноване вами. Дистанція: прагне присунутися; сідає подалі; відхиляється в процесі розмови; частково відвертається; навалюється на ваш стіл; розкладає на столі принесені документи й особисті речі. Сидить: занадто розкуто; в «затиснутій» позі, на краєчку стільця; на «американський манер»; рівно, спокійно. Чи задає питання, і які саме. Чи записує що-небудь у процесі співбесіди. Коммунікабельність Як багато говорить. Чи часто перебирає ініціативу в діалозі. Як «тримає паузу»: поспішає заповнити її монологом; спокійно чекає, доки ви поставите запитання; мовчки нервує; ставить власні питання. Чи вміє слухати співрозмовника: самозабутньо говорить, не звертаючи уваги на запитання; відволікається, забуває, про що говорив; перебиває, не дослуховує; слухає уважно; починає відповідати на запитання раніш, ніж ви його сформулювали. Чи підтримує зоровий контакт: дивиться прямо на співрозмовника; говорить «у простір»; поглядає нишком; очі бігають. Лексика, стиль мови (жаргон, слова-паразити, спец. термінологія). Голос: тембр, інтонації, виразність, дефекти дикції, швидкість мовлення. Схильність до конфліктів Згадки про минулі конфлікти чи розбіжності з колегами, клієнтами, керівництвом. Розповідь про зовнішні причини виникнення цих конфліктів, шляхи їх вирішення, колишні образи, зловтіха. Реакція на провокативні питання. Інтонація голосу: скандальність, вразливість, «стервозність». По матеріалам сайту www.vivactiv.ru

Читайте також

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


Часто шукають

↑ Вгору