Для начала, попробуйте уделять поиску работы меньше времени.
Выберите любой день недели и в течение этого долгого дня забудьте о том, что ищете работу. Вместо этого проснитесь не очень рано с удовольствием позавтракайте, прогуляйтесь. Посетите какое-нибудь место, где вы никогда еще не были – неизученный, но уютный район города, небольшой поселок за городом и т.д. Ваша цель – извлечь себя из привычного окружения и попасть в совершенно новое. Когда мы посещаем незнакомые места, наш мозг расслабляется и нам проще размышлять на серьезные темы.Организм перезаряжается, впереди рисуется перспектива.
После этого попробуйте уделить поиску работы больше времени, чем раньше.
Признайте тот факт, что поиск работы – это прямо-пропорциональная зависимость. Чем больше у вас связей, чем больше резюме вы рассылаете, чем больше сайтов с вакансиями выпросматриваете, чем больше телефонных звонков вы делаете, чем большее количество собеседований вы посещаете – тем больше шансов найти практически идеальную работу. Вы можете возразить, что все это вы проделываете с момента увольнения. Но велика вероятность того, что вы делали это не так эффективно, как могли бы. Так что сосредоточьтесь на количестве, даже если вам в какой-то момент покажется, что вы слишком увлеклись. Ведь чем больше стараний вы прикладываете, тем выше шанс на успех.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?