Как узнал Jobs.ua, по мнению Богдана Данилишина – главы Совета НБУ, в текущий момент, такое явление, как трудовая эмиграция в определенном смысле положительно влияет на экономику страны.
Вынужденные искать более высокие заработки за пределами страны, украинцы несколько «разгружают» отечественную экономическую ситуацию: в стране фиксируется снижение уровня безработицы и неполной занятости, повышается процент официально трудоустроенных, что приводит к уровню дохода и сокращению бедности населения.
Однако, такой «положительный период» не должен быть долгим, так как длительные миграционные бумы имеют крайне негативное влияние на экономику ближайшего будущего. Влияют существенно, вызывая катастрофический спад количества не просто трудоспособного населения, а в первую очередь, уменьшению образованной молодежи и дефицитных специалистов с высокой квалификацией.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».