Как узнал Jobs.ua, по мнению Богдана Данилишина – главы Совета НБУ, в текущий момент, такое явление, как трудовая эмиграция в определенном смысле положительно влияет на экономику страны.
Вынужденные искать более высокие заработки за пределами страны, украинцы несколько «разгружают» отечественную экономическую ситуацию: в стране фиксируется снижение уровня безработицы и неполной занятости, повышается процент официально трудоустроенных, что приводит к уровню дохода и сокращению бедности населения.
Однако, такой «положительный период» не должен быть долгим, так как длительные миграционные бумы имеют крайне негативное влияние на экономику ближайшего будущего. Влияют существенно, вызывая катастрофический спад количества не просто трудоспособного населения, а в первую очередь, уменьшению образованной молодежи и дефицитных специалистов с высокой квалификацией.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.