UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Мотивація співробітників
  5. Поощрение сотрудников

Поощрение сотрудников

10.06.2010 1000

По мнению психологов и специалистов по трудовым отношениям, на мотивацию сотрудников влияет периодичность поощрений.

Рекомендуется награждать подчиненных премиями в меньших объемах, но чаще.

Большинство компаний практикуют в качестве поощрений ценные награды и крупные премии по завершению года, квартала либо же по окончанию проекта. Такие церемонии проходят довольно редко, награждаются в основном лучшие работники, что привлекает пристальное внимание остальных сотрудников компании. Также, столь редкие поощрения не влияют на мотивацию сотрудников.

Специалисты советуют руководителям планировать расходы компании на поощрения и награждения так, чтобы чаще награждать подчиненных. В результате чего, связь между работой и результатами станет более очевидной.

Если же используются крупные награды, тогда желательно, чтобы их предваряли более мелкие поощрения. Это привлечет внимание сотрудников к улучшению качества работы, а не к награде.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору