UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Причины не быть трудоголиком

Причины не быть трудоголиком

14.06.2010 450

1. Время на отдых и личную жизнь. У трудоголиков такого времени намного меньше, но оно все таки есть. Нельзя говорить, что у трудоголиков совсем нет времени на личную жизнь, так как каждую свободную минутку мы используем с максимальной пользой.

2. Время для здоровья. Умеренная загрузка на работе полезна для здоровья, а неумеренная - полезна не только для здоровья, но еще и для кошелька. Если человеку нравиться его работа, он готов работать по 12 часов в день, разве его можно назвать трудоголиком? А вот, если работа не любимая, а наоборот, в тягость, то и 8 рабочих часов будут казаться каторгой. А потому, с уверенностью можно сказать, что людей губит не загрузка на работе, а увлечение алкоголем, пренебрежение спортом и зарядкой.

3. Отдых и общение придают человеку бодрости. Регулярный отдых и общение не только с близкими и друзьями, но еще и с любимыми коллегами дают заряд бодрости и уверенности на длительное время. При большом желании трудоголик найдет время и на работу, и на общение с друзьями.

4. Перемена деятельности помогает найти массу новых идей, мыслей и открытий. Резкая смена деятельности связана с работой, но ведь на работе люди тоже знакомятся и даже женятся, вопреки статистике разводов.

5. Время на здоровый сон. У трудоголиков более эффективно распределено время, поэтому у них и график работы не утомляющий, и времени на здоровый сон хватает.

6. Уверенный в себе. Трудоголик, как правило, успешный и уверенный в себе человек. А на таких знаете как реагирует противоположный пол? Поэтому и проблем с личной и интимной жизнью нет.

7. Эффективное рабочее время. Любящий свое дело трудоголик постоянно растет профессионально, не смотрит на часы, не ждет окончания рабочего дня, работает сверхурочно, если того требуется дело. В бизнесе такие надежные и ответственные люди очень нужны.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору