Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Все о работе
 4. Личные качества на работе

Про те як стати незамінним співробітником

17.07.2018 110Автор: Лолита Платошкина
Про те як стати незамінним співробітником

Про те як стати незамінним співробітником

17.07.2018     110Автор: 

Майже в кожному колективі є незамінні співробітники, які можуть допомогти з будь-яким питанням на роботі. Вони знають про всі події в компанії, завжди готові допомогти, а головне знають як це зробити. Такі люди частіше за все довго лишаються працювати в компанії та мають свої привілеї: якщо надумаєте звільнятися, вам скоріше за все запропонують підвищення, ви не підлягаєте звільненню в разі скорочення штату працівників та багато іншого. Хто б не хотів мати такі переваги на роботі? Тож сьогодні шукаємо єдину формулу, як стати незамінним співробітником на улюбленій роботі?

Як стати незамінним на роботі

Отже, незамінний спеціаліст популярний, звісно ж, своєю безвідмовною поведінкою та активною життєвою позицією. Тож бо поводьтесь відповідно. Будьте відверті до кожного, хто потребує вашої допомоги, чи просить, не будьте байдужими до тих, хто не просить. Іншими словами, займайте активну соціальну позицію, приймайте участь в житті робочого колективу.

Основна привілея незамінних працівників – їх неймовірний багаж знань, який він постійно наповнює. В якомусь сенсі, ці люди є лідерами, бо вони перші на практиці перевіряють робочі теорії й вже після ведуть за собою інших або допомагають їм впровадити нові методи в свою роботу. Хочете бути таким спеціалістом? Постійно поповнюйте свої знання, вивчайте новеньке, пробуйте та тестуйте це в своїй роботі.

Обов’язково навчиться аналізувати себе та свою робочу діяльність. Багато хто не може правильно та зважено оцінити, що є певним недоліком, що стає певною перешкодою в досягненні своїх кар’єрних мрій. Тому, часто такі люди, не дивлячись на те, що є лідерами в соціальному житті, не завжди є лідерами в професіональному. Намагайтесь аналізувати свій день, свою роботу, свої успіхи в тому чи іншому проекті – все це надасть вам можливість досягти грандіозних успіхів і стати біль уважним.

Ви постійно збільшуєте багаж своїх знань, то ж не забувайте про підвищення планки своїх власних прагнень. Це можуть бути прагнення як в самому житті, так і професіональних досягнень. Саме так ви можете бачити свій особистий професійний розвиток.

Незамінна людина в компанії повинна бути комунікабельною. Вона не повинна боятися питати когось, з’ясовувувати ті моменти, які їй можуть бути незрозумілими. Тож саме комунікабельність їх перевага.

Читайте также

 • Ознаки поганого керівництва15 Ноябрь, 2018

  Кожний, поважаючий себе керівник, повинен аналізувати свою роботу і постійно її корегувати. Виток бажання покращити своє керівництво береться з бажання розвиватися та вдосконалювати свої лідерські навички, свою компанію. Від лояльності лідерських якостей спеціаліста залежить робота усього колективу. А, як відомо, керівник може і надихнути, і навпаки відбити усіляке бажання приходити на роботу. Якщо ви самостійно хочете перевірити себе та свої лідерські навички, то уважно придивіться до наступних ознак поганого керівництва, можливо вони вам підкажуть, що вам необхідно скорегувати у подальшій роботі.

 • Борьба за детенизацию украинских зарплат усиливается15 Ноябрь, 2018

  Четыре миллиона украинцев имеют зарплаты не более четырех тысяч гривен

 • Що таке "правильна мотивація" співробітників?14 Ноябрь, 2018

  А як ви віддячуєте своїм працівникам за їх сумлінний труд?

 • Сотрудники, которых увольняют без сожаления13 Ноябрь, 2018

  Если вы относитесь именно к тем сотрудникам и специалистам, которых постоянно увольняют с компаний, то возможно, стоит задуматься о причинах и вашем поведении. Психологи утверждают, что причиной постоянного увольнения могут быть особенности характера человека. Поэтому они ведут компанию не вперед, а наоборот тормозят развитие отношений и продвижению работы в команде. Сегодня мы попытались выяснить, каких сотрудников работодатели увольняют без сожаления по причине их особенностей характера.

 • Как сделать так, чтобы "удаленный сотрудник" перестал работать13 Ноябрь, 2018

  "Убить удаленщика": самые популярные способы

↑ Наверх