Исследователи провели специальный опрос среди мужчин, чтобы выяснить их представления о женщинах той или иной профессии.
Так вот от бухгалтеров мужчины ждут прямых длинных темных волос, которые ассоциируются с надежностью и педантизмом.
Налоговый инспектор, скорее всего, имеет короткую стрижку в стиле унисекс. А сотрудница банка представляется барышней с волнистой гривой волос, распущенных по плечам. Продавщицы с химзавивкой на обесцвеченных волосах, к счастью, канули в Лету.
Новый стереотип: деловая стрижка, короткая, с челкой.
Официанткам лучше всего подходят объемное каре и волосы средней длины.
Такие профессии, как маркетолог, рекламщик, дизайнер, не требуют строгой прически. Более того, волосы, стянутые в консервативный узел, сослужат этим людям плохую службу - окружающие могут заподозрить их в отсутствии креативности. Демократично позволительно выглядеть журналисткам: джинсовая одежда в сочетании с асимметричной прической на длинных волосах.
Следовать ли стереотипам, сформировавшимся в сознании мужчин, решать вам, дорогие мои женщины!
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.