UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Прокачайте себе – як вправи для пресу гартують характер і силу духу

Прокачайте себе – як вправи для пресу гартують характер і силу духу

26.03.2021 537
Прокачайте себе – як вправи для пресу гартують характер і силу духу

Прокачайте себе – як вправи для пресу гартують характер і силу духу

26.03.2021     537

Тіло людини призначене для руху, а не сидячого способу життя. Всі ми знаємо, що потрібно займатися спортом для підтримки тіла в належному стані. Це дозволяє повноцінно жити і працювати. Але чи знали ви, що вправи для пресу гартують характер і силу духу? Давайте разом з Jobs.ua розберемося в цьому питанні.

Маніпура і м’язи пресу – як вони пов’язані?

Згідно давньоіндійським уявленням, в тілі людини знаходиться багато енергетичних центрів, які відповідають за здоров’я, благополуччя, думки, дії і наміри. За силу духу і лідерські якості відповідає третя чакра – маніпура – яка розташовується в області сонячного сплетіння. Прикладом прекрасно збалансованої маніпури виступає образ воїна – сильної і мужньої людини, яка добре відчуває будь-яку ситуацію; така людина вступає у конфлікт тільки з необхідності, з відчуттям власної сили і достоїнства. Якщо з цією чакрою проблеми, людина житиме з негативними відчуттями – страхом, нерішучістю, самотністю, втомою. А з подібними відчуттями далеко в житті не заїдеш. Щоб змусити енергію рухатися в області сонячного сплетіння, чудово підійдуть вправи для пресу.

Найефективніші вправи для вашого пресу

Одна з найефективніших вправ для пресу – підйом ніг у висі на перекладині. Ця вправа має безліч варіацій, що дозволяє прокачувати не тільки прямий м’яз живота, а й косі м’язи, які й дадуть той запаморочливий «пояс Аполлона», який привертатиме на пляжі погляди прекрасної статі. Чоловіки теж дивитимуть заздрісним поглядом на того, хто зміг наблизитися до античного ідеалу.

То які варіації виконувати, щоб прокачувати косі м’язи живота? Піднімаючи ноги до перекладини, скеровуйте їх вліво чи вправо, щоб пальці ніг опинялися біля лівої та правої руки поперемінно. Так ви змусите працювати не тільки прямий м’яз живота, а й решту м’язів торсу.

Інший спосіб піднімати ноги у висі – зігнувши їх в колінах, направляти до грудей. Піднімайте зігнуті в колінах ноги не лише прямо, а й навскіс. З часом ви відчуєте, як включаються у роботу ваші косі м’язи живота. Чудове відчуття, між іншим. До речі, в цьому варіанті вправи ноги повністю не розпрямляйте: в нижній точці амплітуди коліна повинні розташовуватися паралельно землі, щоб не знімалося навантаження з пресу.

Гімнастичний ролик і планка

Виконання планки в поєднанні з гімнастичним роликом витворить чудо з вашим пресом – звичайно, при умові, якщо ви регулярно займатиметеся впродовж двох-трьох місяців. Але вже за місяць ви побачите результат, як промальовуються заповітні кубики на животі. І не забуваємо, що ці вправи потрібні не тільки вашому пресу; вони допоможуть зміцнити характер і загартувати силу духу.

Як навантажити прес за лічені хвилини?

Якщо у вас обмаль часу на походи в зал, і ви хочете навантажити м’язи живота за короткий час, виконуйте так звані суперсети. Суперсет – це виконання кількох вправ без перерви між ними. Наприклад, ви піднімаєте ноги у висі десять-двадцять разів, швиденько зістрибуєте на землю і робите планку, скільки можете. Перепочили хвилину – і виконали ще один суперсет. Кілька суперсетів – і на сьогодні ви свою норму виконали. До речі, тренувати прес кожного дня не обов’язково: 3-5 разів на тиждень цілком достатньо.

Тільки уявіть – тренуючи декілька разів на тиждень м’язи пресу, ви зможете не тільки укріпити тіло і підтягнути живіт, а й зміцнити свій характер і силу духу. Хіба це не чудово?

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору