Будь-який спеціаліст за результатами співбесіди хоче бути обраний роботодавцем. Але ніхто із здобувачів, приходячи на співбесіду, не може сказати який буде результат цієї зустрічі та чи запропонують йому вакансію. HR-спеціалісти стверджують, що існують певні ознаки в поведінці роботодавця, які можуть означати, що вам запропонують цю вакансію. В цій статті ми спробуємо розкрити ознаки того, що вам буде запропонована ця робота.
Дуже часто здобувачі приходять на співбесіду досить збентеженими, тому вони шукають зовні будь-яких сигналів, які б натякнули на те, що співбесіда проходить позитивно та роботодавець повністю настроєний на вибір вашої кандидатури. Тож наступні 5 сигналів підкажуть, що слід очікувати після співбесіди.
По-перше, присутність на співбесіді не лише HR-ів, а й керівників відділу, чи кваліфікованих спеціалістів по вашому фаху, це вже може сказати про серйозний настрій керівників до вашої персони. Скоріше за все вашим резюме справді зацікавились і щоб прискорити етапи співбесіди за вакансією, на зустріч завітали одразу всі відповідальні за пошук працівника за вакансією. Ловіть свій шанс, спробуйте покорити всіх присутніх своєю ерудицією та шармом.
Основною ознакою того, що вами зацікавився роботодавець є те, що він задає вам багато питань, стосовно ваших умінь і навичок. Можливо, навіть, уточнює, щодо вашої роботи з певними програмами. Це означає, що роботодавець хоче зрозуміти, чи підходите ви до роботи за фахом по вакансії, можливо у найближчий час.
Якщо роботодавець також робить помітки у записнику щодо вашої кандидатури, то це означає, що він зацікавлений вами і робить записи, щоб у майбутньому уточнити інформацію, яка була для нього незрозумілою.
Ще однією ознакою успішної співбесіди є жести і міміка роботодавця, яка виявляє довіру і розуміння. Ви відчуваєте дружелюбність і відвертість роботодавцдя щодо вашої кандидатури.
І останній явний ознак того, що вас хочуть запросити на співбесіду – конкретний зрозумілий зворотній зв’язок. Якщо роботодавець обіцяє дати відповідь щодо вашої кандидатури у найближчий час, то скоріше відповідь буде в сторону вашої кандидатури.
Друзі, сьогодні пропонуємо цікаву тему на розгляд про нетипову поведінку багатьох співробітників в компаніях, яка вносить труднощі в порозуміння при комунікації - пасивна агресія.
Отримання привабливого оферу супроводжується ентузіазмом і бажанням чимшвидше приступити до нових робочих обов’язків. Але як зробити перехід на нову роботу успішнішим? У цій статті поділимося корисними порадами, як вдало перейти на нову роботу.
В статті пропонуємо дізнатися, як бути з відпусткою у воєнний час?
Більшість користувачів LinkedIn лінуються докладно заповнювати свої профілі. А на практиці маємо, що сторінки професіоналів у LinkedIn мало що говорять про свого власника. Якщо приділити заповненню профілю трохи часу, він працюватиме на вас і принесе результат у майбутньому.
Працювати з дому чи кав’ярні – це прекрасно, але офіс компанії теж має низку переваг. Пропонуємо з’ясувати, що не так з роботою на хоум-офісі.