UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Прийом на роботу
  5. П’ять ознак того, що вам хочуть запропонувати роботу?

П’ять ознак того, що вам хочуть запропонувати роботу?

18.12.2018 766Автор: Лоліта Платошкіна
П’ять ознак того, що вам хочуть запропонувати роботу?

П’ять ознак того, що вам хочуть запропонувати роботу?

18.12.2018     766Автор: 

Будь-який спеціаліст за результатами співбесіди хоче бути обраний роботодавцем. Але ніхто із здобувачів, приходячи на співбесіду, не може сказати який буде результат цієї зустрічі та чи запропонують йому вакансію. HR-спеціалісти стверджують, що існують певні ознаки в поведінці роботодавця, які можуть означати, що вам запропонують цю вакансію. В цій статті ми спробуємо розкрити ознаки того, що вам буде запропонована ця робота.

Дуже часто здобувачі приходять на співбесіду досить збентеженими, тому вони шукають зовні будь-яких сигналів, які б натякнули на те, що співбесіда проходить позитивно та роботодавець повністю настроєний на вибір вашої кандидатури. Тож наступні 5 сигналів підкажуть, що слід очікувати після співбесіди.

Ознаки успішної співбесіди

По-перше, присутність на співбесіді не лише HR-ів, а й керівників відділу, чи кваліфікованих спеціалістів по вашому фаху, це вже може сказати про серйозний настрій керівників до вашої персони. Скоріше за все вашим резюме справді зацікавились і щоб прискорити етапи співбесіди за вакансією, на зустріч завітали одразу всі відповідальні за пошук працівника за вакансією. Ловіть свій шанс, спробуйте покорити всіх присутніх своєю ерудицією та шармом.

Основною ознакою того, що вами зацікавився роботодавець є те, що він задає вам багато питань, стосовно ваших умінь і навичок. Можливо, навіть, уточнює, щодо вашої роботи з певними програмами. Це означає, що роботодавець хоче зрозуміти, чи підходите ви до роботи за фахом по вакансії, можливо у найближчий час.

Якщо роботодавець також робить помітки у записнику щодо вашої кандидатури, то це означає, що він зацікавлений вами і робить записи, щоб у майбутньому уточнити інформацію, яка була для нього незрозумілою.

Ще однією ознакою успішної співбесіди є жести і міміка роботодавця, яка виявляє довіру і розуміння. Ви відчуваєте дружелюбність і відвертість роботодавцдя щодо вашої кандидатури.

І останній явний ознак того, що вас хочуть запросити на співбесіду – конкретний зрозумілий зворотній зв’язок. Якщо роботодавець обіцяє дати відповідь щодо вашої кандидатури у найближчий час, то скоріше відповідь буде в сторону вашої кандидатури.

Читайте також


↑ Вгору