Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.
Будь-який коуч та керівник з певненістю радить всім молодим спеціалістам навчитися планувати свою роботу. І вони мають рацію, планування веде молодого спеціаліста поетапно крок за кроком до рішення завдань, а також привносить в роботу порядок і систематичність. Ми підібрали для вас п’ять причин, чому вам необхідно полюбити планувати свою роботу вже сьогодні.
Отже, перша з причин, чому вам потрібно навчитися плануванню в роботі - це систематичність та послідовність, до якої ви при цьому залучаєтесь. Особливо це працює, якщо ви прив’язуєтесь плануванням до певних дат та розписуючи результати своєї роботи нпа певних етапах. Це зручно, бо ви самі зможете контролювати роботу та змогу вкластися в певний термін.
Планування роботи - це змога мотивувати себе та свою роботу. Коли ви бачете перед собою певні завдання та етапність їх виконання, це вже мотивує вас, що у найближчий час ви будете займатися цими задачами та досягненням результатів в цьому напрямку. Займаючись написанням планування, у вас вже скаладаються певні картини по досягненню та виконанню їх. Залишиться тільки приступити до їх втілення.
Планування доапомогає заздалегидь виявити певні можливі труднощі, які можуть виникнути на вашому шляху. Тоді відмічайте ці труднощі у власний список, щоб опрацювати ці можливі проблеми з вашим керівником або більш професійною людиною на роботі.
Уміння планувати надасть змогу кожному спеціалісту таким чином підходити до кожного завдання, яке виникає на вашому шляху та розбивати його на певні етапи та бачити заздалегідь терміни виконання вашої роботи.
Плануйте свою роботу з розумом!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.