Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Особисті якості на роботі

П’ять причин полюбити планування роботи

10.06.2019 51Автор: Лолита Платошкина
П’ять причин полюбити планування роботи

П’ять причин полюбити планування роботи

10.06.2019     51Автор: 

Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

Переваги уміння планувати

Будь-який коуч та керівник з певненістю радить всім молодим спеціалістам навчитися планувати свою роботу. І вони мають рацію, планування веде молодого спеціаліста поетапно крок за кроком до рішення завдань, а також привносить в роботу порядок і систематичність. Ми підібрали для вас п’ять причин, чому вам необхідно полюбити планувати свою роботу вже сьогодні.

Отже, перша з причин, чому вам потрібно навчитися плануванню в роботі - це систематичність та послідовність, до якої ви при цьому залучаєтесь. Особливо це працює, якщо ви прив’язуєтесь плануванням до певних дат та розписуючи результати своєї роботи нпа певних етапах. Це зручно, бо ви самі зможете контролювати роботу та змогу вкластися в певний термін.

Планування роботи - це змога мотивувати себе та свою роботу. Коли ви бачете перед собою певні завдання та етапність їх виконання, це вже мотивує вас, що у найближчий час ви будете займатися цими задачами та досягненням результатів в цьому напрямку. Займаючись написанням планування, у вас вже скаладаються певні картини по досягненню та виконанню їх. Залишиться тільки приступити до їх втілення.

Планування доапомогає заздалегидь виявити певні можливі труднощі, які можуть виникнути на вашому шляху. Тоді відмічайте ці труднощі у власний список, щоб опрацювати ці можливі проблеми з вашим керівником або більш професійною людиною на роботі.

Уміння планувати надасть змогу кожному спеціалісту таким чином підходити до кожного завдання, яке виникає на вашому шляху та розбивати його на певні етапи та бачити заздалегідь терміни виконання вашої роботи.

Плануйте свою роботу з розумом!

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Додати вакансію

Читайте також

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?17 червень, 2019

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця12 червень, 2019

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • В Україні збільшуються пенсійні виплати11 червень, 2019

  З першого липня поточного року в Україні зростають пенсійні виплати

 • Які питання задають на співбесіді? 9 червень, 2019

  Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.

 • Фінансова грамотність: українцям є над чим працювати 6 червень, 2019

  До речі, лідирують у рейтингах опитування французи. Саме вони продемонстрували найбільш блискучу фінансову грамотність.

↑ Вгору