Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Все о работе
 4. Ваше здоровье

П’ять способів відпочити під час робочого дня

7.02.2018 255Автор: Лолита Платошкина
П’ять способів відпочити під час робочого дня

П’ять способів відпочити під час робочого дня

7.02.2018     255Автор: 

Відпочинок грає важливу роль у відновленні сил спеціаліста і його робочій активності на протязі всього дня. Ефективно відпочивати треба не лише після робочого дня вдома, а й влучно використовувати обідню перерву не лише на перекус, а й на моральний та фізичний відпочинок. Наша стаття пропонує вам п’ять доречних способів відпочити під час робочого дня.

Деякі спеціалісти на стільки завзяті в своїй роботі, що ігнорують час на обід. Медичні співробітники заперечують такій неуважній поведінці до свого здоров’я. Вони наголошують на тому, що обідня перерва грає важливу роль у відновленні своїх сил спеціалістом. Вона не просто поділяє робочий день на два точнісінькі проміжки часу, бо це можливість для робітника зробити перерву від роботи, відволіктися, змінити рід діяльності, щоб після взятися за роботу і продуктивно її виконувати.

Способи відпочинку на роботі

Найкращий спосіб відпочити на обідній перерві – абсолютно повністю змінити рід своєї діяльності. Якщо ваша робота більш розумова, то на обіді можете зайнятися більш активною діяльністю: пограти в настільні ігри, прогулятися пішки, навіть зайнятися фізичними вправами. Якщо ваша робота більше фізична, то найкращим відпочинком для вас стане читання книги, розгадування кросворду чи математичні ігри з колегами.

Психологи також рекомендують проводити відпочинок на свіжому повітрі. Це не лише наповнює вашу кров киснем, а й дає можливість активно провести свій час, порухатись.

Прослуховування музики на відпочинку не лише може підняти ваш настрій, а й активізувати кору головного мозку. Доведено, що музика В.А. Моцарта позитивно вливає на самопочуття та поведінку людини. Заповітний витриманий 30-ти секундний ритм відповідає біоритмам мозку, що стимулює його і покращує пам’ять.

Окрім музики активізувати свою працездатність можна також за допомогою ароматерапії. Існує багато запахів, які пробуджують, бадьорять, заспокоюють. Такі запахи мають аромамасла цитрусових, м’яти, кави. Але заздалегідь вам слід обговорити про це з адміністрацією, керівництвом і співробітниками.

Ш останній спосіб – виконання фізичних вправ на обідній перерві. Багато кому це може здатися неможливим, але виконувати їх не обов’язково відповідно всім вимогам. Ви можете просто сидячи виконати вправи для рук, ніг, плечей, шиї і таким чином відновити кровотік.

Читайте также

 • HR-POINT - закрытая встреча HR-специалистов на регулярной основе.19 Июнь, 2018

  Самыми важными особенностями проекта есть влиятельные спикеры, экзотический нетворкинг, живое общение с отобранными студентами, свежая аналитика и прогнозы трендов.

 • Все о подборе "правильных" людей17 Июнь, 2018

  Казалось бы, нет ничего проще, чем проведение работодателем собеседования. Это соискатель, как правило, чувствует себя не в своей тарелке. Тем не менее, работодателю необходимо выполнять важную задачу – подобрать лучшего специалиста для компании среди соискателей на собеседовании. И выбрать не просто специалиста, а правильного человека для работы.

 • В Украине серьезно берутся защищать интеллектуальную собственность15 Июнь, 2018

  В стране можетпоявиться еще одна совершенно новая для нашего рынка труда профессия.

 • Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.15 Июнь, 2018

  Шановні партнери, повідомляємо Вам, що компанія ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС» з 1 червня 2018 року перейшла на електронний документообіг, щоб зробити обмін документами з вами швидше, якісніше, і простіше.

  Закони України «Про електронні документи та електронний документообіг»та «Про електронний цифровий підпис» дозволяють значно прискорити й спростити документообіг.

 • Как правильно искать работу в интернете14 Июнь, 2018

  Поиск работы в интернете сегодня – единственный основной эффективный способ быстро без лишних затрат ресурсов подобрать вакансии для трудоустройства. И все же, неумение грамотно поэтапно построить свою работу при поиске трудоустройства может не дать ожидаемых результатов и отодвинуть ваше трудоустройство еще на неопределенное время.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Создать резюме
↑ Наверх