UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Прийом на роботу
  5. Работа пока есть. Но за смешные деньги

Работа пока есть. Но за смешные деньги

6.02.2009 614

В Донецком — строители, работники горно-металлургической отрасли и банков, в Виннице — продавцы, сантехники, электросварщики и водители. Но люди порой уходят ни с чем. По словам IT-специалиста Алекандра, уволенного из банка, большинство предлагаемых в Киеве вакансий мало оплачиваются.

Я получал 4500 грн., а здесь, в Киевском центре, есть зарплаты не более 3 тысяч грн. Буду искать еще», - отметил безработный. Неделями ищет работу и электромеханик Дмитрий Сускин, который уже получил бесплатную консультацию у юриста центра и психолога: «Мне не нравится, что всем зарегистрированным обязательно нужно прослушать лекции психолога, как пережить кризис. Если отказываешься, могут не выплатить пособие».

Работники же поясняют, что до такого «психологического собеседования» люди часто озлоблены и хотят чудес типа высоких заработков. Большая часть предложений — вакансии по рабочим специальностям: арматурщики, бетонщики, слесари, сантехники, электромеханики, строители. Оклады в пределах 600—1500 грн.

Ну кто пойдет за $150 вкалывать?» — ругаются соискатели. Есть предложения для страховых агентов, агентов по рекламе, но их труд оценивают невысоко — в 600—1800 грн. Нас же удивили предложения устроиться музыкантом в... переходе или на Майдане с окладом от 945 до 1063 грн.! Однако нам пояснили, что это не работа собирателя милостыни. Такие вакансии предлагают кафе под землей.

Начальник отдела предоставления услуг работодателям КГЦЗ Майя Шурко рассказала «Сегодня»: «Количество обращений в центр увеличилось в несколько раз, а вакансий предлагают все меньше. Мы надеемся, что после праздников их число увеличится».

По материалам: УРА-Информ

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору