UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Все про професії
  5. Работа с детьми: где искать свое призвание

Работа с детьми: где искать свое призвание

27.05.2011 697
Работа в школе или детском саду

Традиционный путь человека, желающего посвятить свою жизнь воспитанию детей – это детские учебные заведения. Здесь сложно придумать какие-то инновации, кроме того, что, очевидно, честные школы и детские сады платят преподавателям больше, чем государственные.

Работа в детском магазине

Хоть эта деятельность и далека от педагогики, но практически весь день вы сможете общаться с детьми, предлагая им и их родителям выбрать нужный им товар или помогая рекомендациями. А если детский магазин, в котором вы работаете, обустроит игровую площадку, то вам придется иногда и приглядывать за малышами, пока их мамы заняты покупками.

Работа репетитором

Подумайте, что вы умеете такого, что смогли бы преподавать маленьким детям. Это может быть рисование, музыка, иностранные языки, любое творчество – все, что заинтересует детей и их родителей.

Работа няней

Для любительниц общения с самыми маленькими работа няней подойдет как нельзя лучше. Кроме того, эта профессия сейчас востребована, так как многие женщины предпочитают не терять времени и выходить из декретного отпуска как можно раньше.

Работа аниматором

Вот уж действительно интересная, хоть и необычная деятельность, связанная с детьми! Сейчас аниматоры требуются и в крупные торговые центры, и в курортных зонах. Соответствующего образования работа аниматором не требует, а удовольствие от общения с детьми вы получите.


Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору