UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Работать в тишине или под музыку?

Работать в тишине или под музыку?

7.06.2012 1526
Различные исследования свидетельствуют о том, что прослушивание музыки уменьшает беспокойство и депрессию, улучшает настроение и может увеличить когнитивные способности человека. Тем не менее, до сих пор исследования не рассматривали, какой способ прослушивания музыки более эффективен.

Например, одинаково ли музыка влияет на наши способности, если мы слушаем ее во время выполнения задания или перед этим? Кроме того, как определенный тип музыки влияет на производительность? Новое исследование, проведенное Applied Cognitive Psychology, показывает, что прослушивание музыки во время выполнения заданий на воспроизведение информации не способствует высокой производительности. При этом неважно, любимая это музыка или нет.

В ходе эксперимента ученые попросили его участников выполнить несколько заданий на воспроизведение. Так, им было предложено воспроизвести список из 8 согласных в определенном порядке на фоне той или иной музыки: любимой (например, Rihanna, Lady Gaga, Stranglers и Arcade Fire), нелюбимой музыки (трек " Thrashers ", Death Angel) и в тишине.

Оказалось, что способности людей были примерно одинаковыми при прослушивании любимой и нелюбимой музыки, а наиболее точно задание было выполнено в тишине. Таким образом, прослушивание музыки, независимо от того, нравится она вам или нет, может если не помешать, то серьезно отвлечь от выполнения поставленной задачи.

Хотя музыка может иметь очень позитивное воздействие на наше общее психическое здоровье, в некоторых обстоятельствах она оказывает негативное влияние на когнитивные способности. "Большинство людей слушают музыку во время, а не перед выполнением задач. Для снижения негативного воздействия фоновой музыки и лучшего запоминания информации необходимо либо делать работу в тишине, либо слушать музыку перед работой", — заключают авторы.


Читайте також

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


Часто шукають

↑ Вгору