Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Мотивація співробітників
 5. Робота в Україні

Робота в Україні

5.02.2020 318Автор: Александр Мавлидинов
Робота в Україні

Робота в Україні

5.02.2020     318Автор: 

За інформацією, яку отримав Jobs.ua, результати опитування, яке проводив один з відомих в країні онлайн-майданчиків з пошуку роботи, кожен другий українець, що працює, незадоволений своїм поточним місцем роботи.

Завдяки поганим, на думку респондентів, умовам праці в сфері сільського господарства, фахівці напрямку змушені розглядати варіанти частої зміни робочих місць(69%), у напрямках виробництва (67%), безпеки та охорони (65%).

Навпаки, ті, хто працюють з клієнтами та операторами в колл-центрах (68%), є робітниками індустрії краси, наприклад, перукарі та візажисти (67%) та робітники на будівництві (58%) – вважають умови праці в їх секторах, досить зручними та висловлюють цілковите задоволення роботою.

Найбільшим демотиватором, що спонукає українців, хоча би замислюватися над зміною роботодавця, залишається для 57% респондентів рівень заробітної платні. 26% з числа тих, хто прийняв участь в дослідженні, незадоволені саме умовами праці. Відсутність наявності соціального пакета не влаштовує 22% опитаних працюючих українців.

У відповідь на запитання про те, що, навпаки, подобається на людям на роботі, респонденти виділяють зручний графік: про це повідомило 42%. У 31% випадків такого «задоволення», респондентів влаштовує заробіток, а 30% опитаних задоволені напрямком діяльності, в якому вони працюють.

У той самий час, 41% роботодавців оцінюють рівень зарплат, що вони пропонують найманим робітникам, як «ринковий». Для того, щоб утримати співробітників від зміни робочого місця, роботодавці використовують офіційне оформлення (63%), нормують робочий графік (61%), оплачують працівникам відпустки (37%) та лікарняний (32%), деякі (15%) сплачують також медичну страховку.

Крім того, задля уникнення ситуацій із браком спеціалістів, 75% роботодавців готові запропонувати додаткові грошові премії, 22% з роботодавців - оплатити курси підвищення кваліфікації, 22% - фінансово компенсувати мобільний зв'язок, 18% - виділяти кошти на транспорт або бензин, які потрібні, щоб робітник дістався робочого місця. 12% опитаних роботодавців пропонують компенсувати витрати своїх робітників на харчування.

У якості «крайніх заходів», але при загрозі не втримати фахівців, 70% роботодавців готові підняти навіть рівень заробітної плати. 56% таких компаній анонсують можливість підвищення заробітної платні на 10-20%.

Щодо кількості робочих пропозицій, то найбільше можливостей знайти сьогодні працевлаштування, знаходиться в сфері торгівлі. Трохи менше вакансій існує для професійних логістів, барменів з досвідом, офіціантів й кваліфікованих будівельників.

Напрямок «остарбайтингу» й досі залишається досить затребуваним на ринку праці України. Серед країн, куди наші співвітчизники прагнуть потрапити на заробітки, лідирує Польща. Затребуваність та популярність Німеччини, серед шукачів роботи за кордоном збільшилася протягом року на 3 пункти, згідно з останніми показниками..

Серед робітничих професій, за кордоном найбільш затребувані штукатури в Польщу. Місцеві роботодавці готові платити таким працівникам до 125 000 грн на місяць.

На другому місці за величиною зарплати робітників – заробітки каменярів, які працюють в Німеччині. Український досвідчених фахівець з цієї професії, може розраховувати на заробітну плату до 111 400 грн на місяць.

Читайте також

 • Як зберегти відносини з колегами, отримавши підвищення24 лютий, 2020

  Найкраще, що може трапитися з кожним з нас на роботі, – це дружба з колегою. Набагато легше миритися з рутиною і переносити критику керівництва, коли в колективі є той, хто розуміє й підтримує. І вже з задоволенням поспішаєте вранці на роботу. А от якщо ви обидва мріяли про підвищення, а дісталося воно вам?

 • Чому ми затримуємося на роботі?21 лютий, 2020

  Багато хто з нас засиджується в офісі до пізнього вечора. Для чого ми це робимо? Хочемо зробити кар'єру чи не вміємо правильно використовувати робочий час? Нам нічого робити вдома, ми так звикли чи справа в біоритмі?

 • Як справитись зі звільненням та продовжити будувати кар'єру19 лютий, 2020

  З кожним роком вимоги роботодавців і рівень конкуренції стають все вищими, тому знайти бажану вакансію і бути затвердженим на ній нелегко. Важливо правильно позиціонувати себе після прийняття на посаду, демонструвати позитивні результати та професійне зростання. Проте і за наявності хорошої динаміки та перспектив може виникнути необхідність зміни місця роботи, скорочення чи звільнення

 • Як бути ефективнім лідером на роботі19 лютий, 2020

  Ефективне кар’єрне зростання неможливе без прагнення вдосконалювати себе і підкоряти нові вершини у сфері своєї діяльності. Але через особливості темпераменту, світогляду, розуміння механізмів роботи компаній різного профілю на ринку, успішної конкурентоспроможності не у всіх виходить отримати лідерські позиції

 • Як нагадати про себе після співбесіди19 лютий, 2020

  Як важко влаштуватися на роботу, знає кожен, хто хоч раз шукав вакантне місце. Зустрічі з потенційним роботодавцем не завжди стають результативними. Найчастіше здобувач чує відповідь: «Ми вам зателефонуємо». Як діяти в такій ситуації, якщо вакантне місце підходить вам за всіма параметрами, але на роботу вас так і не взяли? Потрібно ввічливо нагадати про себе, не зіпсувавши загального враження. Спробуйте через тиждень зателефонувати менеджеру компанії і уточнити інформацію. Якщо вакансія ще не зайнята, шанс на успіх є

↑ Вгору