UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. На роботі
 5. Розумний підхід до відпустки

Розумний підхід до відпустки

18.08.2019 257Автор: Лоліта Платошкіна
Розумний підхід до відпустки

Розумний підхід до відпустки

18.08.2019     257Автор: 

Літо - найкраща пора для відпочинку. Тому спеціалісти заздалегідь намагаються спланувати свої відпустки саме на цей час. Щоб відпустка не була зірвана та не приходилось повертатися до роботи, чи хвилюватися за недороблені справи, jobs.uа пропагандує розумний підхід до вибору та проведенню відпустки спеціалістом. Ця стаття саме про це.

Багато хто зі спеціалістів з нетерпінням чекають часу відпустки, не задумуючись що буде із повсякденними завданнями чи недоробленою роботою. З одного боку, кожний спеціаліст має право на відпочинок. З іншого, неможна кидати вже розпочаті справи, бо невідомо, чи будуть вони завершені за період вашої відпустки. А сил вкладено саме ваших немало. Тому, і до відпустки необхідно готуватися.

Як правильно готуватися до відпустки

Насамперед, необхідно довести робочі справи до логічного кінця: або закінчити повністю, або підвести до певного етапу, тобто підготувати до передачі іншому співробітнику. Якщо закінчили завдання, то розрахуйте час для перевірки їх керівником, або для пояснення чи подальших інструкцій співробітникам. Саме такий розумний підхід допоможе вам не залишати ваші справи на самоті. До того ж, це допоможе вам під час виходу з відпустки швидко пригадати на чому ви зупинилися та повернутися до справ без адаптаційного періоду після відпочинку.

Не забудьте також про таку деталь, як заява. Її треба написати за декілька тижнів до відпустки та попередити про це свого керівника. Якщо заява не буде подана заздалегідь, то роботодавець може навіть відмовити у відпустці на запланований вами період.

Кожний спеціаліст під час відпустки бажає набратися сил та відволіктися від повсякденної, часто монотонної роботи. Якщо справді хочете ефективно відпочити та повернутися на роботу бадьорими — навчіться правильно та розумно відпочивати. Краще за всього не займатися роботою на цей період зовсім. Для цього краще всього підійде продуманий до дрібниць відпочинок розписаний по годинах. Не забудьте при цьому виключити всі гаджети та заздалегідь попередити про це керівництво, що будете поза зоною контакту.

Гарного вам відпочинку!

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору