UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Розумний підхід до відпустки

Розумний підхід до відпустки

18.08.2019 282Автор: Лоліта Платошкіна
Розумний підхід до відпустки

Розумний підхід до відпустки

18.08.2019     282Автор: 

Літо - найкраща пора для відпочинку. Тому спеціалісти заздалегідь намагаються спланувати свої відпустки саме на цей час. Щоб відпустка не була зірвана та не приходилось повертатися до роботи, чи хвилюватися за недороблені справи, jobs.uа пропагандує розумний підхід до вибору та проведенню відпустки спеціалістом. Ця стаття саме про це.

Багато хто зі спеціалістів з нетерпінням чекають часу відпустки, не задумуючись що буде із повсякденними завданнями чи недоробленою роботою. З одного боку, кожний спеціаліст має право на відпочинок. З іншого, неможна кидати вже розпочаті справи, бо невідомо, чи будуть вони завершені за період вашої відпустки. А сил вкладено саме ваших немало. Тому, і до відпустки необхідно готуватися.

Як правильно готуватися до відпустки

Насамперед, необхідно довести робочі справи до логічного кінця: або закінчити повністю, або підвести до певного етапу, тобто підготувати до передачі іншому співробітнику. Якщо закінчили завдання, то розрахуйте час для перевірки їх керівником, або для пояснення чи подальших інструкцій співробітникам. Саме такий розумний підхід допоможе вам не залишати ваші справи на самоті. До того ж, це допоможе вам під час виходу з відпустки швидко пригадати на чому ви зупинилися та повернутися до справ без адаптаційного періоду після відпочинку.

Не забудьте також про таку деталь, як заява. Її треба написати за декілька тижнів до відпустки та попередити про це свого керівника. Якщо заява не буде подана заздалегідь, то роботодавець може навіть відмовити у відпустці на запланований вами період.

Кожний спеціаліст під час відпустки бажає набратися сил та відволіктися від повсякденної, часто монотонної роботи. Якщо справді хочете ефективно відпочити та повернутися на роботу бадьорими — навчіться правильно та розумно відпочивати. Краще за всього не займатися роботою на цей період зовсім. Для цього краще всього підійде продуманий до дрібниць відпочинок розписаний по годинах. Не забудьте при цьому виключити всі гаджети та заздалегідь попередити про це керівництво, що будете поза зоною контакту.

Гарного вам відпочинку!

Читайте також

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Вгору