Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Чоловіки, які змінили світ

  Публікації "Чоловіки, які змінили світ"

  Сторінка 1 з 5

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Людина року Ілон Маск і його 2021 рік: досягнення і невдачі найбагатшої людини світу

   13 січня 273

   В 2021 році Ілона Маска багато хто критикував за самовпевнену поведінку, неоднозначні повідомлення в твіттері, які призводили до значних коливань криптовалюти, і за погане ставлення до працівників. І, попри це, його все ж визнали людиною року. Чому і за які заслуги? Давайте з’ясуємо

  • Біографії видатних особистостей, які надихають і мотивують

   29 вересня 2021 264

   Біографії великих людей мають особливу цінність: вони правдиві. А ще їх цікаво читати, бо життя деяких людей захоплює не менше, ніж сюжети художніх романів. Давайте разом з Jobs.ua дізнаємося, які автобіографії варто почитати на дозвіллі, щоб отримати порцію натхнення і мотивації.

  • Френк Замбоні – той, хто приборкав лід

   27 вересня 2021 243

   Багатьом із нас подобається бувати на катку, подобається кататися на ковзанах по гладенько залитому льоду. А роблять його таким гладким і рівним спеціальні машини – льодові комбайни, або ресурфейсери. Поговоримо про їхнього творця, бо його життя служить яскравим прикладом того, що великого успіху можна досягнути навіть на порозі п’ятдесятиліття.

  • Що порадив би Джек Ма своїм гостям у свій день народження?

   10 вересня 2021 275

   Засновнику Alibaba Group і одному з найбагатших людей світу виповнилося 57 років. Цей чоловік може багато розповісти про злети і падіння, і поділитися своїми міркуваннями, як досягати успіху в наміченій справі. Jobs.ua спробували уявити промову іменинника на своєму власному дні народження, якби гості попросили його виступити перед ними.

  • День Знань – згадуємо найкращих українських педагогів ХХ століття

   1 вересня 2021 202

   Почалася осінь, міста і села України заполонили святково вбрані школярі. Тож Jobs.ua сердечно вітають усіх причетних із Днем знань, а також пропонують пригадати найкращих українських педагогів минулого століття, і їхній внесок у систему педагогічного виховання.

  • Історії успіху: поради від сорок п’ятого президента Америки

   16 червня 2021 221

   Будь-які, сприятливі здійсненню мрій ситуації, якими скористалися успішні люди, мають, низку "певних факторів"

  • Історії успіху: "новий світ" Лакі Палмера

   15 травня 2021 245

   Після періоду небезпечних експериментів із високою електричною напругою та лазерним вогнем, новим захопленням Лакі Палмера став «домашній ігровий простір»

  • Джеймс Кемерон і його майстер клас для маркетологів, як просувати власний продукт

   16 квітня 2021 305

   Дехто з нетерпінням очікує на продовження пригод американського десантника на Пандорі, а поки що разом з Jobs.ua давайте поговоримо, як цей режисер спромігся вивести рекламну кампанію кінострічок на зовсім інший рівень.

  • Історії успіху: останній романтик науки

   12 лютого 2021 349

   Він завжди обожнював жартувати, особливо над самим собою, вважав, що обмежені можливості не є перешкодою для отримання успіху в своєму житті

  • Історії успіху: Король скарбів

   12 січня 2021 420

   Він кинув знайоме життя у віці сорок років, щоб зайнятися пошуком скарбів, які мали чекати на нього у трюмах затонулих кораблів.


  Ctrl →
  1 з 5

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору