UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Робота вашої мрії
 5. Рятувати та запобігати:​ столиці потрібні пляжні "лафгарди"

Рятувати та запобігати:​ столиці потрібні пляжні "лафгарди"

3.04.2019 386Автор: Олександр Мавлідінов
Рятувати та запобігати:​ столиці потрібні пляжні "лафгарди"

Рятувати та запобігати:​ столиці потрібні пляжні "лафгарди"

3.04.2019     386Автор: 

Літо вже не за горами й адміністрація столиці розпочала набір співробітників у пляжні патрулі.

За інформацією Jobs.ua вже триває набір, так званих «лайфсейверов» та іншої категорії співробітників патруля – «лайфгардів». На офіційному сайті КДМА, де розміщені ці вакансії зауважено, що починаючи з 15 травня, патруль має виконувати свої обов’язки.

Кандидатом до складу цього підрозділу може стати кожен бажаючий. Навіть, якщо в людині немає спеціального досвіду, навичкам рятування та оживлення її обучать. Єдиними вимогами до бажаючих вступити до лав патруля є повноліття рекрутів та їх відмінне плавання.

Серед переваг роботи, окрім заробітної плати від 6 000 до 11 000 гривень на місяць, роботодавець пропонує насолодитися працею на свіжому повітрі та увесь сезон «мати безмежний доступ до освіжаючої дніпровської води».

Щоб потрапити до складу патруля, кандидатові буде потрібно подолати 50 метрів у басейні менш, ніж за 50 секунд, вільним стилем та без передиху проплисти 250 метрів, зуміти протриматися на воді більш ніж 2 хвилини без допомоги собі руками.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору