Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Робота вашої мрії

  Публікації "Робота вашої мрії"

  Сторінка 1 з 6

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Найвпливовіші компанії світу, в команді яких вам хотілося б працювати

   29 квітня 93

   Давайте уявимо фантастичну ситуацію: вам запропонували роботу в будь-якій компанії світу. Яку компанію ви б обрали?

  • Багаторічний досвід фрілансу – розглянемо всі «за» і «проти»

   22 квітня 117

   Перш ніж прийняти пропозицію працювати віддалено, зважте всі плюси і мінуси, щоб потім не пошкодували про те, що перейшли на віддалену роботу.

  • Як розвинути свій талант для роботи

   11 квітня 173

   Талант – це те, до чого лежить ваша душа. І ваше серце, і все ваше тіло. І жодних жартів тут, насправді.

  • Робота мрії – письменник

   6 березня 173

   Якщо ви багато разів ловили себе на тому, що маєте вартісну ідею і хочете перетворити її в чудову історію, це означає тільки одне – у вас живе дух справжнього письменника, який прагне вирватися на волю.

  • Художник-декоратор – як перетворити творче хобі в професію

   15 лютого 214

   Розпис кімнат – віталень і дитячих, прихожих та кухонь… Мрія, а не робота, чи не так? То як перетворити творче здібності в перспективну професію, коли хочеться, щоб творче хобі приносило не лише душевне задоволення, а й фінансову вигоду?

  • Хороша робота – яка вона?

   20 січня 369

   Навіть найкраща робота може наскучити з часом. Але це цілком очікувано, бо навіть якщо їсти щодня свою улюблену страву, вона швидко набридне. Але одна річ, якщо ви просто втомилися від улюбленої роботи, і зовсім інша річ, якщо вона дійсно погана і не приносить ні матеріального, ні морального задоволення.

  • Інтернет-кочівники – хто вони, ці люди майбутнього?

   19 грудня 2020 259

   Уявіть привабливу пропозицію – ви працюєте в своє задоволення, і при цьому ще й подорожуєте. Якщо це ваша нинішня реальність, вас сміливо можна величати інтернет-кочівником.

  • Професія письменника - як заробляти на життя, поки пишете великий роман

   13 листопада 2020 280

   Письменництво – нелегке ремесло, бо створення роману потребує чимало часу і сил. І весь цей час потрібно за щось жити. То ж які суміжні сфери діяльності можна опанувати, поки ви пишете великий… ні, не так – Великий роман?

  • Поради, як отримати роботу в Google

   23 липня 2020 272

   Згідно статистики, щороку близько трьох мільйонів людей надсилають резюме в Google. Омріяне місце в компанії отримують близько семи тисяч – це 0,2% від загальної кількості бажаючих отримати роботу в Google. До вашої уваги - поради, які допоможуть при проходженні співбесіди.

  • Фріланс чи офіс: плюси і мінуси дистанційної роботи

   1 липня 2020 358

   Статистика свідчить: 70-80 відсотків людей незадоволені своєю роботою, тому багато хто відчуває себе заручником положення. Саме бажання свободи і комфорту спонукало людей інакше поглянути на дистанційну роботу. Пандемія коронавірусу також долучилася до того, щоб фріланс останнім часом став дуже популярним.


  Ctrl →
  1 з 6

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору