UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Робота вашої мрії

Публікації "Робота вашої мрії"

Сторінка 1 з 7

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Що не так з роботою на хоум-офісі?

  24 листопада 2023 349

  Працювати з дому чи кав’ярні – це прекрасно, але офіс компанії теж має низку переваг. Пропонуємо з’ясувати, що не так з роботою на хоум-офісі.

 • Робота на фрилансі: поради та лайфхаки

  27 жовтня 2023 436

  Працівники компаній часто мріють про фриланс, але тільки частина з них зважується покинути стабільність, яку пропонує компанія, і вирушити у вільне плавання. Розбираємося у цій статті, які поради та лайфхаки можна запропонувати людям, які хочуть перейти на фриланс.

 • Освоїти нову професію: з чого почати і які інструменти можуть допомогти

  7 березня 2023 1250

  Через повномасштабне вторгнення сусідньої країни-терориста велика кількість українців лишилися без роботи. Для багатьох людей це можливість пошукати себе в новій професії. Але з чого почати і які інструменти тут можуть допомогти?

 • Як автоматизувати свою роботу і отримувати зарплату просто так?

  20 жовтня 2022 306

  В цій статті, на прикладі цієї історії, продемонструємо вам, чому вивчати програмування – це чудова ідея. Навіть якщо ви не плануєте іти в ІТ.

 • Професія стендапер, або феномен українського стендапу під час війни

  26 серпня 2022 1089

  До повномасштабного вторгнення рф український стендап не був настільки популярним, як у це найгірше літо за всю історію незалежності України. Розбираємо разом із Jobs.ua феномен українського стендапу під час війни, і чому зараз стати коміком – це не просто про улюблене хобі, а й непоганий заробіток в наш час.

 • Які поради можна дати програмістам-початківцям?

  17 червня 2022 313

  Портал з працевлаштування Jobs.ua вирішив поділитися зі своїми читачами, які поради можна дати програмістам-початківцям.

 • Проблеми «цифрових кочівників» і як їм давати раду

  22 грудня 2021 375

  «Цифрові кочівники», як правило, на одному місці довго не затримуються. Відтак при кожному переїзді виникають певні проблеми. Що це за проблеми і як їм давати раду – читайте в матеріалі від Jobs.ua.

 • Як фрілансеру без досвіду досягти успіху

  12 жовтня 2021 1080

  Якщо ви мрієте зайнятися фрілансом та досягти успіху, не маючи при цьому жодного досвіду такої роботи – будьте готові до того, що на шляху до успіху ви зіткнетеся з багатьма труднощами. Давайте з’ясуємо, що це за труднощі, і як заздалегідь убезпечити себе від невдачі.

 • Питання, які потрібно ставити собі, щоб стати успішним

  26 серпня 2021 640

  Давайте з’ясуємо, які питання потрібно ставити собі час від часу, щоб впевнено рухатися на шляху до успіху. І не звернути на пів дорозі чи перед самим фінішем.

 • Прості поради, як бути щасливим на роботі

  11 серпня 2021 787

  Не всі люди однозначно сприймають цю фразу. Для когось мати непогано оплачувану роботу – це вже щастя. Іншим людям для того, щоб почуватися щасливим на роботі, потрібно щось значно більше. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, як знаходити радісні миті у своїй повсякденній діяльності.


Ctrl →
1 з 7

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору