UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Робота вашої мрії

Публікації "Робота вашої мрії"

Сторінка 1 з 7

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Освоїти нову професію: з чого почати і які інструменти можуть допомогти

    7 березня 284

    Через повномасштабне вторгнення сусідньої країни-терориста велика кількість українців лишилися без роботи. Для багатьох людей це можливість пошукати себе в новій професії. Але з чого почати і які інструменти тут можуть допомогти?

  • Як автоматизувати свою роботу і отримувати зарплату просто так?

    20 жовтня 2022 208

    В цій статті, на прикладі цієї історії, продемонструємо вам, чому вивчати програмування – це чудова ідея. Навіть якщо ви не плануєте іти в ІТ.

  • Професія стендапер, або феномен українського стендапу під час війни

    26 серпня 2022 467

    До повномасштабного вторгнення рф український стендап не був настільки популярним, як у це найгірше літо за всю історію незалежності України. Розбираємо разом із Jobs.ua феномен українського стендапу під час війни, і чому зараз стати коміком – це не просто про улюблене хобі, а й непоганий заробіток в наш час.

  • Які поради можна дати програмістам-початківцям?

    17 червня 2022 221

    Портал з працевлаштування Jobs.ua вирішив поділитися зі своїми читачами, які поради можна дати програмістам-початківцям.

  • Проблеми «цифрових кочівників» і як їм давати раду

    22 грудня 2021 275

    «Цифрові кочівники», як правило, на одному місці довго не затримуються. Відтак при кожному переїзді виникають певні проблеми. Що це за проблеми і як їм давати раду – читайте в матеріалі від Jobs.ua.

  • Як фрілансеру без досвіду досягти успіху

    12 жовтня 2021 791

    Якщо ви мрієте зайнятися фрілансом та досягти успіху, не маючи при цьому жодного досвіду такої роботи – будьте готові до того, що на шляху до успіху ви зіткнетеся з багатьма труднощами. Давайте з’ясуємо, що це за труднощі, і як заздалегідь убезпечити себе від невдачі.

  • Питання, які потрібно ставити собі, щоб стати успішним

    26 серпня 2021 378

    Давайте з’ясуємо, які питання потрібно ставити собі час від часу, щоб впевнено рухатися на шляху до успіху. І не звернути на пів дорозі чи перед самим фінішем.

  • Прості поради, як бути щасливим на роботі

    11 серпня 2021 618

    Не всі люди однозначно сприймають цю фразу. Для когось мати непогано оплачувану роботу – це вже щастя. Іншим людям для того, щоб почуватися щасливим на роботі, потрібно щось значно більше. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, як знаходити радісні миті у своїй повсякденній діяльності.

  • Кар’єристів замінюють дауншифтери

    7 серпня 2021 417

    На ринку праці наразі спостерігається тенденція, коли кар’єристів витискають дауншифтери. Хто це такі й чому це відбувається, спробуємо розібратися.

  • Сингапур – наскільки чудове місце для переїзду і роботи?

    11 червня 2021 390

    Якщо ви задумуєтеся над тим, щоб змінити країну для проживання і роботи, зверніть увагу на місто-державу Сингапур.


Ctrl →
1 з 7

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору