UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Все про професії
  5. Самой востребованной из редких профессий США оказался зубной техник

Самой востребованной из редких профессий США оказался зубной техник

17.07.2008 1350

Согласно данным издания, средняя зарплата протезиста превышает 169 тысяч долларов в год (около 14 тысяч долларов в месяц). Единственная проблема - в США слишком мало учебных заведений, занимающихся подготовкой протезистов.

На втором месте оказались специалисты по определению и предотвращению лесных пожаров (средняя зарплата более 35 тысяч долларов в год, около трех тысяч в месяц). Третью строчку занимают географы, в обязанности которых входит не только составление карт, но и геологоразведка полезных ископаемых. Их ежегодная зарплата составляет около 66 тысяч долларов (5,5 тысяч в месяц).

В десятку также попали радиооператоры, охотники, работники ателье, психологи, астрономы, часовщики, а также изготовители моделей (например, лодок или автомобилей) из дерева. Составители списка не располагают информацией о годовом доходе охотников, однако, по их данным, моделисты в среднем получают в год около 35,5 тысяч долларов (почти три тысячи в месяц).

Критерием для составления списка стали данные Бюро по учету занятости (Bureau of Labor Statistics) относительно количества вакансий, открывающихся ежегодно в той или иной области. Сначала издание отобрало профессии, для которых этот показатель составил менее 500 вакансий в год, а затем ранжировало их по спросу.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору