Пройдена співбесіда з роботодавцем - це тільки половина пройденого шляху до працевлаштування. Тому й недивно, що багатьох здобувачив цікавить питання, а що робити після співбесіди, коли питання працевлаштування ще невирішене. Рекрутинговий сайт jobs.ua має для вас практичні рішення, що робити далі?
Якщо ви домовились із роботодавцем про виконання тестового завдання після співбесіди - це значить, що ваша кандидатура підходить, але справа залишається тільки перевірити вашу кваліфікованість і професійність. Саме тому ваша справа одразу після співбесіди якомога швидко залучитися до виконання тестового завдання, щоб бути першим з конкурентів, хто його відправить. Бо якщо хтось встигне зробити завдання швидше за вас, то отримає пропозицію впершу чергу.
Окрім цього здобувач після співбесіди може запросити зворотній зв’язок. Дех-то просить мобільний телефон, де-хто електронну пошту. Це допоможе вам зрозуміти, що ви зробили так, а де помилились. До того ж работоджавець зрозуміє, що ви готові слухати зауваження та справді зацікавились вакантним місцем в компанії. Це також дуже важліво, бо, чесно кажзучи, не всі здобувачі готові до цього. Тому не соромтесь задати питання після співбесіди.
Після співбесіди не бійтесь нагадати хоча б раз про свою кандидатуру і спитати у роботодавця як проходять пошуки роботи за вакантним місцем, а також чи є вже якісь рішення щодо вашої кандидатури. Але не обов’язково нав’язуватись менеджерам з пошуку персонала компанії і писати усюди, дзвонити на всі номери.
Виходячи після співбесіди здобувач чітко відчуває де і в яких питаннях отримав поразку при відповідях. Тому якщо ви відчуваєте свої недоліки, у вас є неймовірний шанс підготуватися до настуної співбесіди, наздолужуючи ці прогалини. Це може бути потреба вдосконалити свої відповіді в професійних знаннях, а може питанняях впевненості.
Окрім того, що ви можете питати у HR-ів про результати пошуку здобувачів в компанію, ви так само можете повідомляти й про свої результати пошуку. Можливо в процесі пошуку ви знайшли більш цікави компанії і вони вам симпатизують бильше. Чи навпаки, на стільки ця компанія вам сподобалась, що ви тільки і очікуєте від них відповіді.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.