Освітяни Києва розробили алгоритм дій для вчителів на випадок, якщо вони виявлять у дітей симптоми COVID-19. Відповідний пост виклала на своїй facebook-сторінці Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти та науки Києва. Дані рекомендації стосуються не тільки шкіл, а й дитячих садочків.
Директорка департаменту зазначила, що вони з колегами вивчали зарубіжний і власний досвід, щоб встигнути до кінця літа підготувати чітку інструкцію у вигляді брошури з покроковою візуалізацією. То який алгоритм дій у випадку, якщо вчитель спостеріг у свого учня ознаки захворювання, який за всіма симптомами нагадує зараження коронавірусом? Розглянемо покрокову інструкцію.
Нагадаємо, нещодавно Jobs.ua повідомляли про рекомендації МОН щодо здійснення безпечного навчання в учбових закладах, адже, попри складну ситуацію з перебігом захворюваності на COVID-19, в Україні школи таки відкриються з 1 вересня. Не працюватимуть навчальні заклади тільки в «червоній» зоні.
Для шкіл і дошкільних установ розпочинається «гаряча» пора: окрім підготовки до нового навчального року в непростих умовах, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив керівникам МОЗ і МОН здійснити перевірки навчально-виховних закладів на порядок дотримання протиепідемічних заходів.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?