Згідно з даними, які Jobs.ua отримав з відкритих джерел, а саме, зі сторінки прем’єра Гройсмана у Фейсбуці, економіка країни зростає вже 11 кварталів поспіль. Наприклад, у жовтні цього року, середня зарплата зросла до суми 9 218 грн, що на 24,9% більше ніж за той же період минулого року.
Пан Гройсман відмітив, що все це означає виникнення нових робочих місць та «конкуренції між роботодавцями», яка призводить до потреби у професіоналах, яким згодні платити гідну заробітну плату.
Розрахунки де-яких експертів, працюючих з ринком праці України доводять, що зріст реальної середньої зарплатні з урахуванням інфляції складає 14,2% за рік. Також, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі відмітили, що середня зарплатня у країні у 2,5 рази вище за мінімальну.
Також, за інформацією Мінсоцполітики, 84 000 вітчизняних керівників, офіційно отримують мінімальну заробітну платню, «залишок» зароблених грошей отримуючи у конвертах. При цьому, середня зарплата у 75% підприємств складає суми менш ніж 4 000 гривень.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.