UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Синдром выгорания, или Пора в отпуск

Синдром выгорания, или Пора в отпуск

23.08.2011 498

По данным социологов «синдром выгорания» или «хронический стресс» переносит каждый четвертый россиянин. Основные признаки недуга таковы:

- Вечная физическая и психологическая усталость, причем сон и отдых в выходные не помогают. Снова наступает утро понедельника, и ты не можешь оторвать себя от постели.

- Ты чувствуешь устойчивое нежелание общаться с коллегами, друзьями и даже любимым человеком.

- В тебе начинают просыпаться сомнения и неуверенность в себе.

- Ты всё больше и больше погружаешься в рутину, и просиживаешь в офисе дольше положенного.

Кто виноват?

Существует целый ряд факторов усиливающих стресс.

Окружающая среда: шум, душное помещение, отсутствие личного пространства.

Ритм работы: постоянные перегрузки, или наоборот – мертвое однообразие.

Взаимоотношения: конфликты с сотрудниками, постоянные споры и обстановка общего непонимания тебя окружающими.

Перспективы: точнее сказать, их отсутствие. Потеря цели в жизни…

…и что делать?

Для начала нужно создать своё личное пространство. Не стесняйся коллег и принеси из дома свои любимые вещи: тапочки, детскую игрушку и т.п.

После создания микроклимата попробуй вне работы снять напряжение. Существует миллион способов релаксации: занятия йогой, спортом, или просто хобби…

Всегда используй свой обеденный перерыв на 100%. Перекусив, соверши прогулку по весеннему городу. А уходя с работы, сразу забудь о ней до утра: сходи в кино, театр, кафе, или в парк с друзьями.

Чтобы наладить отношения в коллективе больше общайся с коллегами на отвлеченные темы.

«Если я уйду в отпуск, без меня здесь будет полный аврал». Ты тоже так думаешь? Ответственность сыграла с тобой злую шутку. Работа не должна поглотить твою личность. Ты никому ничего не должен… Кроме себя. Отпуск – твое право!

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Вгору