UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. На допомогу HR
 5. Скоро безработными станут еще более 6 тыс. харьковчан

Скоро безработными станут еще более 6 тыс. харьковчан

15.01.2009 132
В Харькове на январь-февраль подали списки на увольнение более 260 предприятий, речь идет о 6176 человеках. Об этом рассказал "Сегодня" заместитель начальника Харьковского областного центра занятости Анатолий Толстых.

По его словам, вакансий в области с каждым днем все меньше. Так, сейчас на 1 свободное рабочее место 11 претендентов, а в начале прошлого года было всего 3 человека. При этом чиновник заверил, что деньги, которые полагаются всем уволенным, задерживать не будут.

Напомним, ранее директор Государственного центра занятости Владимир Галицкий заявил, что ежедневно численность незанятых граждан, которые обращаются в службу занятости, увеличивается на 9-11 тыс. лиц, а количество рабочих мест, наоборот, каждый день сокращается на 2 тыс. единиц.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


Часто шукають

↑ Вгору