Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Цікаво про бізнес
  4. Чоловіки, які змінили світ
  5. Історії успіху: Король скарбів

  Історії успіху: Король скарбів

  12.01.2021 161Автор: Александр Мавлидинов
  Історії успіху: Король скарбів

  Історії успіху: Король скарбів

  12.01.2021     161Автор: 

  Розмовляючи про історії успіху людей, що змогли своїм прикладом поміняти оточуючий їх світ, Jobs.ua не може обійти стороною історію життя американця Мела Фішера, котрого, ще за його життя назвали «королем шукачів скарбів».

  Він кинув все знайоме життя у віці сорок років, щоб зайнятися пошуком скарбів, що мали чекати на нього у трюмах затонулих кораблів. На шляху до власної мети Мелові Фішеру довелося встояти серед безлічі розчарувань та переживати загибель улюбленого сина, але це все не здатне було зламати таку людину.

  Минуло двадцять років до того моменту, коли у 1985 році Мелові вдалося знайти затонулий іспанський галеон «Аточі», з нутрощів якого Фішер підняв скарбів на суму у 450 000 000 (мільйонів!!!) доларів США.

  Народившись на фермі, серед курей та гусаків, яких вирощував його батько, майбутній король скарбів признавав, що ще з самого раннього дитинства захоплювався мріями про море та різні пригоди, які вели до омріяних скарбів. Музей короля скарбів й сьогодні зберігає «водолазний шолом», зібраний юним Фішером з каструлі, садового шлангу та велосипедного насосу.

  Вперше під воду Мелові вдалося опуститися вже в університетські роки, коли він отримував професію інженера. Його призвали до армії Сполучених Штатів Америки й він брав участь у боях Другої світової війни. Демобілізувавшись, Мел Фішер був впевнений, що має продовжити справу батька, тому започаткував власне господарство із розведенням курей та інших домашніх птахів.

  Проте море в його мріях по-троху «брало своє». Фішер витратив майже всі заощадження та відкрив у Каліфорнії власний магазин з продажу спорядження для підводного пірнання. Трохи пізніше, на базі бізнесу, Мел зміг організувати школу для аквалангістів-початківців. Після однієї з прогулянок берегом океану разом з дружиною, Фішер знайшов просто у піску золоту монету XVII століття. Він заявив, що це знакова подія та миттєво перевів все своє життя «на рейки» пошуків скарбів. Переїхав до штату Флорида, майбутній король скарбів відкрив фірму з пошуку іспанських галеонів, які мали перевозити коштовності та числилися у старих документаціях, у якості затонулих суден.

  У пошуках інвестицій, Мелові із напарником доводилося навіть й махлювати. Наприклад, вони підлаштовували «раптові знахідки» золотих монет, багатими туристами-аквалангістами, яких вони супроводжували. Часто, вражений «реальністю» такої знахідки, турист погоджувався профінансувати певні проекти «молодих шукачів» скарбів.

  історії успх Мел фішер

  Перші «плюси» у вигляді чималої здобичі компаньйони отримали лише у травні 1964 року. Поруч із невеликим містом Форт-Пірс, вони зуміли підняти з океанського дону 2 500 золотих іспанських дублонів. Чималу роль зіграв у пошуках й пристрій, розроблений Мелом Фішером: спеціальна труба, створювали потужний струмінь води, задопомогою якого розмивався пісок.

  Шість років пройшли без знахідок, та більш того, із низкою суттєвих проблем, які могли назавжди поховати мрію Фішера про скарби. Проте, 13 липня 1975 року син Мела – Дрейк Фішер, під час обстеження донних порід поруч із островом Квіксендс, знайшов корабельні гармати, поруч з якими лежало два срібних злитка, які мали символіку, що всиляла надію на те, що вони з трюму галеону «Аточа».

  На жаль, Дрейк не встиг передати батькові точні координати знахідки: поки той йшов на зустріч синові, Дрейк із напарником потрапили у пастку в трюмі тонучого буксиру й трагічно загинули.

  Не зважаючи на загибель Дрейка, яка стала для Мела Фішера справжньою трагедією, пошуки продовжилися, й лише в 1980 році було знайдено ділянку, буквально засіяну золотом, але не з «Аточі», а з іншого галеону «Санта Маргарита».

  Лише рівно через 10 років після смерті сина, 20 липня 1985 року, Фішер відшукав справді грандіозні скарби з галеону «Аточі» та підняв на поверхню 3 200 смарагдів, 150 000 срібних монет, понад 1 000 срібних злитків вагою від 15 до 40 кілограм та безліч інших коштовностей на передбачувану вартість у 450 мільйонів доларів США. За рішенням Верховного суду США Фішеру отримав 25% від знайденого та збагатив всю команду.

  У грудні 1998 року короля скарбів не стало, але під управлінням його онука Шона Фішера, «Mel Fisher's Treasures» продовжує пошуки затонулих скарбів.

  Читайте також

  • Держава планує перевчити безробітних на програмістів21 січень, 2021

   Приємні новини для тих громадян, які перебувають на обліку в Державному центрі зайнятості. Як стало відомо Jobs.ua, безробітних українців Міністерство економіки в рамках експерименту вирішили навчати ІТ-спеціальностей.

  • Хороша робота – яка вона?20 січень, 2021

   Навіть найкраща робота може наскучити з часом. Але це цілком очікувано, бо навіть якщо їсти щодня свою улюблену страву, вона швидко набридне. Але одна річ, якщо ви просто втомилися від улюбленої роботи, і зовсім інша річ, якщо вона дійсно погана і не приносить ні матеріального, ні морального задоволення.

  • Успешная карьера: как не помешать самому себе19 січень, 2021

   Самонастрой – важный аспект «моральной составляющей» идущего к цели, человека

  • Чи скасують народні обранці перенесення робочих днів через свята?19 січень, 2021

   Принаймні, у Верховній Раді на днях був зареєстрований відповідний законопроєкт. З проєктом Закону під номером 4597 можна ознайомитися на офіційному вебпорталі Верховної Ради.

  • Рутина на роботі – чи може вона заважати кар’єрі?18 січень, 2021

   Коли ви бачите, що виконання робочих обов’язків вже не так захоплює, як раніше, або взагалі не захоплює, та й на додачу втомлює і дратує, це означає, що ви потрапили в рутину. Чи може вона заважати побудові кар’єрі? Так, може.

  ↑ Вгору