UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Цікаво про бізнес
  4. Чоловіки, які змінили світ
  5. Історії успіху: "новий світ" Лакі Палмера

Історії успіху: "новий світ" Лакі Палмера

15.05.2021 521Автор: Олександр Мавлідінов
Історії успіху: "новий світ" Лакі Палмера

Історії успіху: "новий світ" Лакі Палмера

15.05.2021     521Автор: 

Син домогосподарки та продавця автомобілів, інженер-самоучка, відомий хакер, креатор й великий шанувальник, майже адепт віри у велич електронних пристроїв, Лакі Палмер – винахідник пристрою віртуальної реальності, народився в Сполучених Штатах Америки та був тихою дитиною, яка довгий час виховувалася вдома.

Цікавість електронними пристроями була притаманна лакі з самого дитинства, та як каже він сам, іноді досі дивується, як він залишився живий після численний небезпечних аматорських експериментів із електричною енергією.

Невдовзі, зацікавленість юнака сягнула нового рівня й «дивом живий» Палмер, після небезпечних ігор із електрикою, «переключився» на експерименти із лазерами різної потуги. Як каже сам лакі, йому було «необхідно» створити справжній пристрій, «який можна було тримати однією рукою та натискаючи кнопку спалювати усе навколо вогнем»…

Незважаючи на такі дивні та небезпечні захоплення сина, батько бачив в них потенціал та заохочував дитину до розвитку, навіть, дозволяв користуватися синові частиною свого гаража, для його для небезпечних досліджень. Проте, сам Палмер- молодший зізнається, що коли б батьки дізналися про всі «спроби», які робив він у тому гаражі, вони скоріше за все, одразу «поклали би край цім забавкам» хлопця.

Після періоду небезпечних експериментів із високою електричною напругою та лазерним вогнем, новим захопленням Лакі Палмера став «домашній ігровий простір». Намагання придбати щось дійсно «класне» та велика здивованість Палмера тим, що на ринку не існує нових високотехнологічних пристроїв для ігор, призвели до появи мети про створення розваг, геть нового рівня. У той час, у 2009-му році, Лакі у віці шістнадцяти років й розпочав власний шлях до створення свого відомого на весь світ проекту «Oculus Rift».

Гроші для початку свого проекту, Лакі заробив самостійно, зібрав 36 000 американських доларів, займаючись ремонтом й продажами золочених пристроїв бренду «iPhone», шалений попит на які з'явився та протримався кілька років саме наприкінці 2000-х років, знаходячи клієнтів та купуючи зламані гаджети за допомогою «дошок оголошень», розміщених в інтернеті.

Ретельно вивчив електронні ринки та аукціони, Лакі став купувати найбільш рідкісні гаджети для відеоігор, до яких лише міг дістатися. Потім, Палмер розбирав пристрої, аналізував, яким чином вони працюють, вивчав їхні функції, намагався зрозуміти, що з того, що вони вміють «робити» є цікавим та корисним для користувачів, а що, лише дратує та є зайвим.

Склавши власне уявлення про те, що необхідно сучасному ринку цього напрямку, Лакі Палмер став робити модифікації пристроїв, намагаючись створити такі гаджети, які б він сам захотів використовувати.

Працюючи одразу й над зручним використанням своїх модифікованих гаджетів, лакі намагався суттєво зменшити їх розміри та вагу, й згодом, зумів розробити власну серію прототипів, досліджуючи такі функції різних пристроїв, як, наприклад 3D - стереоскопія, бездротовий зв'язок та можливість «широкого огляду» у 270 градусів, тощо.

Й хоча з самого початку, Лакі не мав планів створювати зі свого винаходу комерційний продукт та просто поділився своїм пристроєм віртуальної реальності з однодумцями, яких він називав «зникаючим маленьким співтовариством шанувальників віртуальної реальності», зацікавленість його проектом таких відомих фігур, як Марк Цукерберг, перетворила винахід на справжню індустрію нового рівня, звичайно, шалено збагатів й самого винахідника Лакі Палмера.

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору