UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Цікаво про бізнес
  4. Чоловіки, які змінили світ
  5. Історії успіху: Переможці, про яких мало хто знає

Історії успіху: Переможці, про яких мало хто знає

16.09.2020 351Автор: Олександр Мавлідінов
Історії успіху: Переможці, про яких мало хто знає

Історії успіху: Переможці, про яких мало хто знає

16.09.2020     351Автор: 

Такі прізвища, як Рокфеллер, Джобс, Рівз та інших відомих майже усім людей, більш-менш завжди на слуху та кожен чув їхні історії боротьби за власний успіх. Проте, існує чимало життєвих історій людей, які прийшли до всього того, до чого прагнули у житті, але з різних причин не потрапляли часто у об’єктиви фотокамер, взагалі уникаючи можливостей ставати медійними та по справжньому відомими.

Історії їх успіху, також доволі цікаві та чудово демонструють реальність виразу «прагнеш – досягнеш». Тож, спробуємо, хоча би коротко їх освітити, виводячи з тіні гідні імена сильних людей.

Познайомтеся – це Ян Кум, З8-ми річний неодружений власник статків у майже 8 000 000 доларів США, з освітою, що звучить від нього самого так6 «Кинув навчання в Університеті Сан-Хосе».

До речі, наш співвітчизник (народжений в Україні), який за його словами "звик жити без горячої води та біжав від комунізму", емігрувавши до американської Каліфорнії, разом з матір’ю, коли йому виповнилося шістнадцять років. Одразу по приїзду до США, Ян потрапив у «доросле життя» та був вимушений допомагати матері, яка працювала нянею, прибираючи приватні апартаменти та офіси. Грошей, звичайно ледь вистачало на «існування», а коли мать Яна захворіла на рак, існувати довелося по-справжньому, розраховуючи лише на державну допомогу по тимчасовому безробіттю.

Через де-який час, Ян зрозумів. Що не може витрачати час працюючи за копійки, й здатен спробувати щось більше, аніж праця прибиральника. З підліткових років, Ян дуже цікавився комп'ютерами, та мав певні навички програмування, тому він вирішив ризикнути та шукати роботу у цій актуальній сфері. Витримавши необхідний час та відкидаючи пропозиції з боку невеликих та невідомих роботодавців, Ян зазіхав на справжніх монстрів «світового павутиння», й нарешті зміг пройти співбесіду та влаштувався на скромну посаду в компанії Yahoo.

Проявивши усі свої здібності та швидко навчаючись, Ян потрапив під керівництво співзасновника компанії Девіда Файло, з яким пропрацював дев'ять років на інженерних позиціях, отримавши чималий досвід. На самому початку «кризового» 2007 року, його, разом з багатьма іншими працівниками, компанія відправила у безстрокову відпустку.

Кум не розгубився та зрозумів, що отримав шанс, маючи час та знання, на досягнення чогось більшого, аніж гідно заробітна плата. Він сумлінно працював та вже у 2009 році представив світові месенджер WhatsApp, до речі, найпопулярніший в світі на сьогоднішній день серед мобільних альтернатив.

У лютому 2014 го року, коли аудиторія користувачів вже нараховувала 600 000 000 осіб, Ян продав свій шедевральний додаток соціальній мережі Facebook, яка заплатила за права на програму, рекордні 19 мільярдів доларів США.

Як не раз казав сам Ян Кум, в нього було декілька «чудових можливостей», щоб не чекати примарного шансу, а почати непогано заробляти «тут та зараз», правда у ролі найманого працівника. Зрозумів. Що так може пройти все його життя, Ян не став розмінюватися, й на тлі суттєвих життєвих подій, працював та вчився, щоб здійснити щось по-справжньому велике та грандіозне.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору