Від того, наскільки високим чи низьким є рівень цукру у вашій крові, напряму залежить ваша працездатність і бадьорість. Дуже складно ефективно працювати, якщо з цим важливим показником здоров’я не все гаразд. Тим паче зараз, коли вимкнення світла і холодні квартири провокують колосальний рівень стресу. Портал з працевлаштування Jobs.ua публікує добірку корисних порад, як навчитися тримати рівень цукру в крові у нормі навіть попри війну, стрес і відсутність світла.
Почніть вживати недорогу вівсянку, кукурудзяну кашу чи пшеничну, якщо досі цього не робите. Так ви зможете щодня поповнювати потреби організму у вуглеводах, і рівень цукру в крові не стрибатиме туди-сюди. Тому зараз, як ніколи раніше, саме час згадати про стару добру вівсянку. В ідеалі навіть не потрібно її підсолоджувати. Так, це не дуже смачно, але якщо вам потрібна практична користь від спожитої їжі, відсутність цукру чи варення в ранковій вівсянці не стане для вас проблемою.
Якісний рослинний білок подекуди може конкурувати з білком, який ми отримуємо з м’яса. Грецькі горіхи, риб’ячий жир та інші продукти, які містять корисні омега-3 кислоти та рослинний білок – обов’язково повинні бути присутні у вашому раціоні щодня.
Так, ми перебуваємо в стані війни з кровожерливим сусідом, але й цикл зимових свят не за горами. Тож не налягайте на солодку газовану воду, як би не хотілося втамувати нею потяг до солодкого. Краще з’їжте яблуко, банан чи апельсин. Звичайно, іноді можна скуштувати «Пепсі» чи «Кока-Колу», але не забуваємо про почуття міри.
Знову ж таки, мучити себе і відмовлятися повністю від алкоголю не потрібно. Але не забуваємо про той колосальний потенціал, який криється за почуттям міри. А зайву чарчину краще замінити гарячим чаєм, какао чи кавою.
З вимкненнями світла не лише робочий розпорядок летить шкереберть. Страждає сон, ми не висипаємося, тому до стресу, спричиненого війною, додається перманентна втома і злість від нерегулярного сну. Якщо у вас зі сном наразі все погано, зверніть увагу на інтервальний сон: 4 години сну і 8 годин бадьорості, потім знову – 4 год сну і 8 год для вирішення щоденних завдань. Звичайно, такий режим сну зможуть практикувати передусім ті, хто працює віддалено.
«Помірні фізичні навантаження» означають, що вам вистачатиме щоденних активних прогулянок та відмови від користування ліфтом. Заганяти себе в спортзалі не потрібно, але помірні заняття спортом не зашкодять, якщо є бажання відвідувати зал. Тим паче, якщо там є світло і гарячий душ.
Зауважимо, що наведені вище поради носять рекомендаційний характер і адресуються тим людям, які до війни і стресу, посиленого вимкненнями світла, не мали відчутних проблем із здоров’ям. Але це не означає, що не потрібно стежити за собою. Перевіряйте двічі на рік рівень цукру в крові, щоб мати певність, що з цим важливим показником здоров’я у вас все гаразд.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.