UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Світова практика
  5. Світовий ринок праці "ризикує" стати максимально віртуальним

Світовий ринок праці "ризикує" стати максимально віртуальним

28.11.2020 974Автор: Олександр Мавлідінов
Світовий ринок праці "ризикує" стати максимально  віртуальним

Світовий ринок праці "ризикує" стати максимально віртуальним

28.11.2020     974Автор: 

Важливість інтернету для сучасного суспільства, сьогодні, вже не можна недооцінювати. З кожним новим днем, «світове павутиння» стає все більш корисним для людства, надаючи можливості вільного орієнтування в інформаційному просторі та нових видів заробітку. Також, сучасний інтернет здатен радикально змінити й сам світовий ринок праці, все частіше стаючи не лише «карантинною альтернативою» роботи, а й пріоритетним майданчиком для її пошуків та виконання.

Часи, коли лише «авторитетний роботодавець» мав змогу дізнатися усі секрети кандидата на вакансію, минули безповоротно, та сьогодні, в першу чергу самі шукачі, використовують потужності інтернету на максимум, щоб зрозуміти з ким їм доведеться мати справу. Цей факт доводить нещодавнє соціальне опитування. Яке проводив один з найвідоміших українських порталів з пошуку роботи та персоналу.

Згідно результатів дослідження, більш ніж 89% претендентів, обов’язково витрачають власний час, щоб знайти максимальну інформацію про роботодавця на вакансії якого вони претендують. Лише, 11% респондентів зізналися, що не мають звички дізнаватися все, що можливо про потенційного роботодавця напередодні інтерв'ю.

Серед тих, хто залюбки користується інтернетом для таких цілей, 15% використовують для пошуків інформації про роботодавців бази спеціалізованих ресурсів, майданчиків з працевлаштування, сайтів з пошуків персоналу тощо. За допомогою соціальних мереж шукають інформацію 7% респондентів, рівно стільки з них, знаходять онлайн ресурси компаній в інтернеті. 23% шукачів, не лише читають те, що написано про компанії, але й перевіряють відгуки на спеціальних форумах та у чатах, де робітники діляться власними враженнями від співпраці. Цікаво, але 3% користувачів, з числа тих, хто проходив опитування, допускають подібну цікавість лише у випадках, коли вони матимуть знайомих, які працюють у компанії, що запрошує на роботу, щоб розпитати їх.

Більше 40% кандидатів намагаються використати усі можливі джерела.

Тож, сьогодні, саме роботодавці знаходяться «під мікроскопом» та отримують пильну увагу з боку претендентів. Дбання про репутацію компанії, правильне формування посилів бренду й ведення його сторінки у соціальних мережах, вже стали обов’язковими діями для компаній, створив чимало робочих місць для робітників, які мають ними займатися.

Інші цікаві результати опитування від індійської IT компанії TCS, яка опитала ТОП керівників з усього світу, свідчать про те, що скоро, онлайн робота перестане бути лише «іншим» або «вимушеним» рідкісним варіантом працевлаштування.

Опитування показали наявність суттєво більшої кількості світових бізнесів, які дуже швидко перейшли на віддалені робочі моделі, аніж вважалося раніше, й наразі, в середньому 64% робітників по всьому світу, вдало працюють дистанційно.

Крім того, майже 40% опитаних співробітників з різних країн світу, навіть у тих компаніях, що не переходили на віддалений режим роботи, розраховують працювати з дому… максимум через п'ять років, будучи впевненими у тому, що й їх напрямок діяльності також «підключиться» до онлайн моделей праці. Також, керівники з різних компаній, розташованих на усіх континентах, зізналися, що при такому варіанті праці, їм вдається зберігати продуктивність, безпеку та «командний дух», й це означає, що, скоріше за все, після подолання пандемії, далеко не всі компанії повернуть співробітників назад до офісів.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору