Атмосфера – одна з головних складових у робочому процесі, що здатна суттєво впливати на його ефективність. Тому, й одним з показників вдалого керівництва, завжди є вміння створювати необхідну для повноцінної праці підлеглих, атмосферу на робочому місці.
Але, інколи не достатньо залишатися цілком демократичним керівником, що користується справжнім авторитетом серед підлеглого колективу. Jobs.ua нагадує про «маленькі своєчасні пустощі», звичайно такі, що не здатні заважати роботі, будуть тільки до речі та знайдуть відповідь у настрої працівників, що однозначно позитивно вплине й на результат колективної роботи.
Напередодні новорічних свят, оминати в офісі святкову різдвяну атмосферу, що вже й так панує скрізь, справжній «злочин». Крім того, доречна та розумна «святковість», що буде супроводжувати працівників в очікуванні вихідних днів стане додатковим мотиватором для створення гарного робочого настроюю та до нових звершень.
Звичайно з такою «святковістю» треба не перебільшувати та не починати святкувати занадто заздалегідь, але деякі елементи довгоочікуваних свят стануть доречними.
Розпочати створення такої атмосфери можна з того, що дозволити музичний фон, зокрема транслювати в офісі відомі саме новорічні композиції. Контролювати репертуар та гучність звуку все ж таки доведеться, але фон, створений такою різдвяною музикою буде доволі гармонійним.
«Новорічне вбрання» офісу також не зайвий крок у створенні святкової атмосфери. Це зовсім не означає, що ваш офіс потребує що однієї зрубаної ялинки, достатньо буде гірлянд, новорічних куль та іншої атрибутики свята. У деяких випадках, креативні колективи наряджають «ялинкою» ті рослини, що й так знаходяться в офісі та мають належний розмір. В інтернеті можна знайти чимало фотографій «новорічних» пальм чи інших, зовсім не різдвяних рослин.
З-під такої ялинки непогано й отримувати подарунки, які можливо ваше керівництво підготувало робітникам. До речі, цього року, майже половина роботодавців. Що прийняли участь в опитуванні щодо подарунків підлеглим, зізналися, що планують грошові та інші бонуси для власних найманих робітників.
Святковий одяг, смачні додатки до «чаю-кави» ті самі, «класичні» мандарини та цукерки, що створюють святковий настрій, все це також, може стати доповненням до справжньої різдвяної атмосфери на робочих місцях. Погодьтеся, що у такий спосіб «доробити» рік набагато приємніше. До того ж, радісні працівники, однозначно, зможуть порадувати й роботодавця своїми результатами наприкінці року.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.