Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Методи управління персоналом
 5. Свято в кожен офіс

Свято в кожен офіс

23.12.2019 206Автор: Александр Мавлидинов
Свято в кожен офіс

Свято в кожен офіс

23.12.2019     206Автор: 

Атмосфера – одна з головних складових у робочому процесі, що здатна суттєво впливати на його ефективність. Тому, й одним з показників вдалого керівництва, завжди є вміння створювати необхідну для повноцінної праці підлеглих, атмосферу на робочому місці.

Але, інколи не достатньо залишатися цілком демократичним керівником, що користується справжнім авторитетом серед підлеглого колективу. Jobs.ua нагадує про «маленькі своєчасні пустощі», звичайно такі, що не здатні заважати роботі, будуть тільки до речі та знайдуть відповідь у настрої працівників, що однозначно позитивно вплине й на результат колективної роботи.

Напередодні новорічних свят, оминати в офісі святкову різдвяну атмосферу, що вже й так панує скрізь, справжній «злочин». Крім того, доречна та розумна «святковість», що буде супроводжувати працівників в очікуванні вихідних днів стане додатковим мотиватором для створення гарного робочого настроюю та до нових звершень.

Звичайно з такою «святковістю» треба не перебільшувати та не починати святкувати занадто заздалегідь, але деякі елементи довгоочікуваних свят стануть доречними.

Розпочати створення такої атмосфери можна з того, що дозволити музичний фон, зокрема транслювати в офісі відомі саме новорічні композиції. Контролювати репертуар та гучність звуку все ж таки доведеться, але фон, створений такою різдвяною музикою буде доволі гармонійним.

«Новорічне вбрання» офісу також не зайвий крок у створенні святкової атмосфери. Це зовсім не означає, що ваш офіс потребує що однієї зрубаної ялинки, достатньо буде гірлянд, новорічних куль та іншої атрибутики свята. У деяких випадках, креативні колективи наряджають «ялинкою» ті рослини, що й так знаходяться в офісі та мають належний розмір. В інтернеті можна знайти чимало фотографій «новорічних» пальм чи інших, зовсім не різдвяних рослин.

З-під такої ялинки непогано й отримувати подарунки, які можливо ваше керівництво підготувало робітникам. До речі, цього року, майже половина роботодавців. Що прийняли участь в опитуванні щодо подарунків підлеглим, зізналися, що планують грошові та інші бонуси для власних найманих робітників.

Святковий одяг, смачні додатки до «чаю-кави» ті самі, «класичні» мандарини та цукерки, що створюють святковий настрій, все це також, може стати доповненням до справжньої різдвяної атмосфери на робочих місцях. Погодьтеся, що у такий спосіб «доробити» рік набагато приємніше. До того ж, радісні працівники, однозначно, зможуть порадувати й роботодавця своїми результатами наприкінці року.

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

Читайте також

 • Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!21 січень, 2020

  Кожному з нас колись відмовляли. Це буває в різних ситуаціях: у якомусь проханні до людини при отриманні необхідного документа, при прийомі на роботу, в особистих стосунках і т. п. Нам не приємні відмови, ми від них страждаємо. Особливо страждає наша самооцінка… Але відмову можна повернути з користю для себе.

 • Інтроверт. Як поводити себе у колективі20 січень, 2020

  Незважаючи на те, що більшість суспільства здатна «навішувати» ярлики на тих, хто не схожий на них самих, інтроверту ніколи не слід намагатися змінювати свою особистість та поводитися «як більшість»

 • Критерії вибору першого робочого місця19 січень, 2020

  Перше робоче місце по-різному може вплинути на майбутнє людини. Деколи це розчарування, часто – хороша платформа для подальшої побудови кар’єри. На робочому місці людина проводить третину свого життя. Коли після закінчення навчального закладу постає питання про працевлаштування, необхідно свідомо підійти до його вирішення.

 • Типові помилки, які допускають в перший робочий день19 січень, 2020

  Після вдалого пошуку роботи, коли омріяна посада у вас «у руках», не варто розслаблятися. Перші дні на новому робочому місці дуже важливі. Необхідно проявити свої професійні якості, а також влитися в колектив. Для цього треба не тільки дбати про вдале виконання прямих обов’язків, але й зрозуміти, чого не варто робити.

 • Як знайти роботу за допомогою Linkedin19 січень, 2020

  LinkedIn – це найбільша у світі соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів. Сайт допомагає дізнаватись про новини колег чи індустрії загалом, а також збирати в одному місці інформацію про свій кар’єрний шлях і професійні досягнення.

Часто шукають:

↑ Вгору