UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
 4. Вибір професії
 5. Тернопільський військовий коледж навчатиме за стандартами НАТО

Тернопільський військовий коледж навчатиме за стандартами НАТО

15.07.2020 819
Тернопільський військовий коледж навчатиме за стандартами НАТО

Тернопільський військовий коледж навчатиме за стандартами НАТО

15.07.2020     819

З 1 вересня в Тернопільському військовому коледжі працюватимуть за новим навчальним планом. Він стане першим навчальним закладом в Україні, в якому навчатимуть за стандартами НАТО. До речі, коледж розташований не в самому Тернополі, а в містечку Збаражі. До обласного центру близько – майже 25 кілометрів.

Як довідалися в Jobs.ua, зараз в коледжі можна навчатися за п’ятьма спеціальностями, а незабаром з’являться ще дві. Керівник навчального закладу Вадим Ластовицький розповів, що наразі навчається триста студентів, яких виховують в патріотичному дусі, а цього року планують прийняти на навчання ще сто п’ятдесят абітурієнтів. Він також зазначив, що після закінчення коледжу випускники можуть поступати у вищі військові навчальні заклади України, не складаючи при цьому ЗНО. Все, що знадобиться в цьому випадку – належна фізична підготовка і рекомендація від коледжу.

Наразі тут можна здобути наступні професії:

 • Кухар-кондитер;
 • Майстер з монтажу та обслуговування систем відновлювальної енергетики;
 • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;
 • Тракторист-машиніст;
 • Оператор з обробки інформації і програмного забезпечення.

Невдовзі з’являться ще дві спеціальності. Тут навчатимуть охоронців перших осіб, а також фахівців, які захочуть опанувати перспективну спеціальність – встановлювати і обслуговувати альтернативні джерела живлення.

Навчання за стандартами НАТО передбачають проведення тренувань, наближених до військових. Для цієї цілі коледж вже отримав 260 макетів різної зброї, а також техніку. Для проведення занять з військової підготовки є сучасно обладнаний тир. Навчальна програма передбачає посилене опанування англійської мови.

Сучасний тир розділений на дві половини. Він складається з мультимедійного тиру, в якому можна працювати з будь-яким набором мішеней (рухомі, нерухомі, рухомі + нерухомі), тобто відпрацьовувати будь-які варіанти та задачі, які запускаються за допомогою комп’ютерної програми. Друга половина тиру призначена для стрільби з пневматичної зброї.

До нового навчального року оновили також гуртожиток, і створили в ньому комфортні умови проживання. Командир взводу офіцер-вихователь Іванна Сабадаш розповіла, що оновили фасад гуртожитку, встановили пластикові вікна, придбали нові меблі та ортопедичні матраци. Умови проживання однакові що в хлопців, що в дівчат. Для проживання дівчат виділений окремий поверх.

Керівники навчального закладу запевняють, що на досягнутому не зупиняться. Натомість з ентузіазмом готуються до нового навчального року з вірою в те, що якісна військова підготовка, яку отримають тут студенти – стануть першої сходинкою на шляху оборони нашої країни.

Кого цікавить військова кар’єра, зверніть також увагу на Кременчуцький льотний коледж. Цей навчальний заклад підпорядковується Харківському національному ун-ту внутрішніх справ. В льотному коледжі приділяється посилена увага до підготовки авіаспеціалістів. Курсанти, які навчаються за державним замовленням, забезпечуються безкоштовним харчуванням.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору