Чи знаєте ви, що активний пошук роботи у здобувача займає приблизно стільки ж часу в день, скільки і звичайний робочий день. А окрім цього, на кожній співбесіді спеціаліст повинен бездоганно проходити таку зустріч і активно спілкуватися із роботодавцем. Це досить важке завдання, яке віднімає багато зусиль і часу. Але це ще не всі труднощі, які будуть виникати на шляху спеціаліста. Тому Jobs.ua вирішили підготувати практичні поради тим, на кого очікує співбесіда з роботодавцем.
Одне головне правило, яке лежить в основі успішного і результативного відвідування співбесід є ретельна підготовка спеціаліста. Яким чином вона повинна проводитись, читайте нижче.
«Ті, хто володіють інформацією – володіють світом». І не просто так. Інформаційна розвідка допоможе вам отримати цінні данні про компанію, її керівників, напрямки діяльності. Вона знадобиться вам не лише для того, щоб розуміти, чи по дорозі вам, чи ні, а ще й відчувати впевнено на співбесіді, бо ви вже знаєте про що піде мова і що від час будуть чекати. Ви також можете вивчити заздалегідь ринок праці і будете готові відповісти щодо розмірів заробітної плати, яку ви готові запросити.
Готуйте і презентацію свого досвіду діяльності. Це допоможе вам послідовно викладати інформацію про себе і не збиватися з розповіді де ви працювали, ким і чого досягли за всю вашу професійну діяльність. Багато хто зі спеціалістів хвилюються на співбесіді, коли їм задають особисті питання чи пропонують пройти психологічний тест. Уявіть собі, і до цього ви так само можете підготуватися. На сьогоднішній день інтернет сповнений підготовчих тестів, які дуже часто стандартно менеджери з пошуку персоналу використовують на співбесідах. Потренуйтесь і пройдіть тест, якщо потрібно, декілька раз.
Готуйте і свою зовнішність до співбесіди. Якщо е знаєте що одягти, краще спитайте близьких, як ви будете виглядати в тому чи іншому одязі. Найчастіше, здобувачі одягають щось класичне, але не перегинаючи палку. Наприклад, з улюбленого: джинси, футболка, сукня. Але одяг за кольором повинен бути спокійний, не виділятися і не бути яскравим.
Подбайте і про те, щоб ваша міміка була врівноважена, спокійна. Для цього краще прийти на співбесіду трошки заздалегідь і звикнутися до інтер’єру, чи навіть поспілкуватися із робітниками цієї компанії, які трапляться поки ви будете чекати.
Будьте підготовлені, хай вам щастить у співбесідах.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.